RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

2017 Polis Tayinleri Açıklandı!

2017 Polis Tayinleri Açıklandı!
08.06.2017 © RAST HABER

Polis tayinleri merakla bekleniyordu. Her yıl Mayıs-Haziran döneminde gerçekleştirilen Emniyet tayinleri beklentisi devam eden personeller, Emniyet Müdürlüğü’nün açıkladığı tayin sonuçları ile yeni görev yerlerini öğrendi. Emniyet personellerine hangi şehre atandıkları bilgisi kısa mesaj olarak iletildi.

Emniyet şark tayin sonuçlarını öğrenmek isteyenler, kendilerine gönderilen SMS’ten bu bilgiyi alabiliyor. Ayrıca Polnet sisteminden de tayin atama sonuçları öğrenilebiliyor.

Emniyet Genel Müdürlüğünde, 2017 yılı genel atama dönemi kapsamında başkomiser, komiser, komiser yardımcısı, başpolis ve polis memurlarından bazılarının 1. hizmet bölgesinden 2. hizmet bölgesine ve 2. hizmet bölgesinden 1. hizmet bölgesine atamaları ile aynı bölgedeki personelin yer değiştirme işlemleri tamamlandı. Ataması yapılan personel Pol-Net sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek. 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak. Yüksek Değerlendirme Kurulunun çalışmalarını önümüzdeki hafta sonuçlandırması bekleniyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER