Hizbullah: İsrail'in Operasyonunu Yakından İzliyoruz /FOTO

Hizbullah siyasi konseyinin bir üyesi, direnişin tüm cephelerde bütün düşmanlık eylemlerinin tam olarak uyanık ve ihtiyatlı bir şekilde izlendiğini belirtti.

  • GİRİŞ06.12.2018 09:16:35
  • GÜNCELLEME06.12.2018 09:16:35
Hizbullah: İsrail'in Operasyonunu Yakından İzliyoruz /FOTO

Rasthaber - Hizbullah siyasi konseyinin bir üyesi olan Hassan Hubbullah, “İsrail, operasyon yaptığı ve saldırıların kendi elinde olduğu zamanların geride kaldığını çok iyi biliyor. Direniş bugün herhangi bir İsrail saldırısı ile başa çıkabilir ve bu rejime zarar verebilir. Direniş, Gazze çatışması, Lübnan Savaşı ve bunlardan önceki diğer savaşlar gibi işgalci rejimi hedef alabilir'' dedi.

Hassan Hubbullah, “İşgal rejimi otuz üç gün savaşından sonra direnişe karşı düşmanca hareket etme cesareti gösteremiyor, çünkü direnişin onları hedef alabileceğini biliyor.” açıklamasında bulundu. 

Hassan Hubbullah, “Direniş bütün bir zincirdir; Gazze ve Lübnan'ın direnişini birbirinden ayırmak imkansızdır. Düşman birdir ve farklı cephelerde de olsa direniş tektir. Hizbullah’ın işgalci rejimin direniş cephelerinden bir cepheye saldırmasına izin vermesi imkansızdır.” diye belirtti. 

Ayrıca Hizbullah ,İşgalcilerin Lübnan sınırı boyunca siyonst ordunun faaliyetlerine ilişkin ek fotoğraflarını yayınladı..
"Avucumuzun içindesiniz". mesajı verdi.

Görüntünün olası içeriÄ?i: bir veya daha fazla kiÅ?i ve açık hava

Görüntünün olası içeriÄ?i: araba ve açık hava

Otomatik alternatif metin yok.

Görüntünün olası içeriÄ?i: açık hava

 

 

İsrail Ordusu bugün, Hizbullah'ın işgal altındaki Filistin sınırında açtığı tünelleri tespit etmek ve yok etmek için ‘Kuzey Kalkanı' adıyla operasyon yaptığını duyurdu. İstihbarat ve  Savaş Mühendisliği Teşkilatının katılımıyla Kuzey Kalkanı operasyonu yürütülüyor. 

Öte yandan Yediot Ahronot gazetesi, İsrail bakanlıklarının, Kuzey Kalkanı'nın işleyişi hakkında medyayla herhangi bir röportaj veya açıklama yapmamalarının emredildiğini yazdı. 

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Rasthaber Mobil Sayfa Banner'i Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun