Cemal Kaşıkçı Cinayeti Sinema Filmi Oluyor

  • GİRİŞ06.12.2018 09:45:56
  • GÜNCELLEME06.12.2018 09:45:56
Cemal Kaşıkçı Cinayeti Sinema Filmi Oluyor

Rasthaber - Dünyaca ünlü aktör ve yönetmen Sean Penn, Kaşıkçı’nın İstanbul’da öldürülmesi ile ilgili araştırma yapmak için Türkiye’ye gitti.

AA'nın bildirdiğine göre Penn, muhalif gazetecinin nişanlısı dahil birçok kişiyle görüşüp topladığı bilgilerle belgesel film yapacak.

Oscar ödüllü aktör Sean Penn, son yıllarda aktivist olarak yaptığı işlerle adını duyuruyor. Şu an dünyanın en önemli gündem maddelerinden biri Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını araştırıp dünyaya duyurmak isteyen Sean Penn, Türk yetkililerle Türkiye'de buluştu.

Ekibi ile İstanbul'a giden  Sean Penn, Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz ile de görüşmek istedi. Oyuncu aynı zamanda birçok kişiyle görüşüp bilgi toplayacak. Sean Penn'in, Hatice Cengiz dışında Cemal Kaşıkçı cinayeti konusunda birçok kişi ile görüşüp çekim yapacağı öğrenildi. Daha sonra çekilen görüntüler ve toplanan bilgileri Sean Penn'in belgesel ya da filme dökeceği öğrenildi.

Oyuncunun bütün dünyanın bir numaralı gündemi olan Kaşıkçı cinayetiyle ilgili Türkiye'de topladığı bütün bilgileri en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşacağı öğrenildi./

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Rasthaber Mobil Sayfa Banner'i Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun