Kissinger: Üçüncü Dünya Savaşı Çıkacak ve Müslümanlar Küle Dönecek

 • GİRİŞ09.04.2019 06:02:38
 • GÜNCELLEME09.04.2019 06:02:38
Kissinger: Üçüncü Dünya Savaşı Çıkacak ve Müslümanlar Küle Dönecek

Rasthaber - Uzun zamandır ortalarda görünmeyen ve sesi çıkmayan Amerika Birleşik Devletleri’nin Dışişleri eski Bakanı Henry Kissinger, artık unutulmaya yüz tutmuşken, çok net ve tehlikeli bir bildiri yayınladı.

Daily Squib'a röportaj veren Kissinger şu açıklamalarda bulundu: “Üçüncü Dünya Savaşı yoldadır ve İran bu savaşın başlangıç noktası olacaktır. İsrail bu savaşta öldürebildiği kadar Arap öldürecek ve Ortadoğu’nun yarısını işgal edecektir.”

Kissinger açıklamalarına şöyle devam etti: “Biz Amerika Birleşik Devletleri ordusuna Ortadoğu’da yedi ülkeyi işgal etmek zorunda olduğumuzu çünkü bu ülkelerin petrol ve diğer ekonomik kaynaklara sahip olduğunu açıkladık. Sadece bir adım kaldı ve o da İran’a saldırmaktır.

Çin ve Rusya aptallıklarından uyanana kadar büyük savaş kazanılmış olacak ve sadece İsrail ve Amerika kuvveti kazanacaktır.

İsrail bütün gücünü ve silahını Araplardan öldürebildiği kadarını öldürmek için kullanmak zorunda kalacak ve Ortadoğu’nun yarısını ele geçirecektir.”

“Savaş çanları çalmaya başladı ve sadece sağırlar bunu duymuyor”

Henry Kissinger’e göre, eğer her şey yolunda giderse İsrail Ortadoğu’nun yarısını ele geçirecektir.

Kissinger, Amerikalı ve Avrupalı gençlerin son on yılda çok iyi savaş eğitimi aldıklarını ve onlara delilerle savaşın emri verildiğinde bu emre uyacaklarını ve Müslümanları küle döndüreceklerini söyledi.

Kissinger ayrıca şu ifadelerde bulundu: “Biz bu Müslüman ülkelerin yerli halkından birçoğunu hizmetimize geçirdik ya da satın aldık ve onların üstüne yaptığımız yatırımlara dayalı olarak onlar da bizim planlarımız için çalışacaklardır. Onlar bizim beklediğimizden çok daha iyi çalışıyorlar. Bu hainlerden dolayı planlanmış hedeflerimize çok yaklaştık.

Amerika ve İsrail, Rusya ve İran için tabutlar hazırladı. İran bu tabutlardaki son çivi olacak ve onlar sonsuza dek yıkılacaktır. Amerika, sadece bir devletin ve süper gücün olduğu yeni bir küresel topluluk oluşturabilir.

Kissinger, şu an büyük bir hayali olduğunu ve ona göre bu hayalin yaşanan gelişmelerden meydana geldiğini belirtti.

Tanımayanlar için hatırlatmak gerekir ki, Amerika Birleşik Devletleri’ni Dışişleri eski Bakanı, yeni dünya düzeninin mimarlarındandır. ABD Dışişleri eski Bakanı Henry Kissinger aynı zamanda 1923 yılında Almanya’da ve Yahudi bir ailede dünyaya gelmiştir.

Yorumlar3

 • Hacı YEĞİN 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu fantazi den öteye gidecek bir şey değil Öyle bir savaşta olası ihtimali bile yok ya olsa bile bu savaşta İSRAİL haritadan silinir ve AMERİKA nın saltanatı da biter Deneyin de görelim biz hazırız Palavracılar sizi
 • Jhozef maryemi 2 hafta önce Şikayet Et
  Vietnam,ırak,afganistan,İran :)
 • Ahmet Ayyıldız 2 hafta önce Şikayet Et
  Amerika'nın hiç bir savaşı planladığı gibi gitmemiş.
Rasthaber Mobil Sayfa Banner'i Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun