Fenerbahçe'de Yıldız İsim Kadro Dışı Kaldı!

Fenerbahçe'de yıldız isim Benzia kadro dışı kaldı.

  • GİRİŞ08.11.2018 13:05:48
  • GÜNCELLEME08.11.2018 13:05:48
Fenerbahçe'de Yıldız İsim Kadro Dışı Kaldı!

Rasthaber - Fenerbahçe'de sezon başında Ozan Tufan kadro dışı kalmış sonrasında ligde alınan ağır yenilgiler sonrası Volkan Demirel, Aatıf ve Dirar kadro dışı bırakılmıştı. Bu isimler bir yenisi daha eklendi. Galatasaray derbisinde oyundan alındığı için tepki gösterenve bu tepkisii sosyal medyada paylaşan yıldız isim Benzia kadro dşı kalmanın şokunu yaşıyor. 
İdari kararla yıldız futbolcu, Anderlecht maçının kadrosunda ve idmanda yer almadı. Hatırlanacağı üzere Benzia, maç sonrası sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Her zaman ben. B*ktan bir karar. Futboldan hiçbir şey anlamıyorlar" ifadelerini kullanmış ve büyük tepki çekmişti. Yassine Benzia, yaptığı paylaşım nedeniyle daha sonra özür dilemişti

Instagram hesabından yaptığı açıklamada Benzia, ''Oyundan alındıktan sonra düşünmeden hareket ettim. Kazanma isteğim ve öfkemin beni yönetmesine izin vermemeliydim. Kulübümüzden, Başkanımızdan, sportif direktörümüzden, bütün teknik ekipten, taraftarlarımızdan ve takipçilerimden özür dilerim.'' demişti.

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Rasthaber Mobil Sayfa Banner'i Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun