Ferece Doğru İlk Adım

  • GİRİŞ12.04.2018 11:49:45
  • GÜNCELLEME12.04.2018 11:49:45

Allahın Adıyla

Artık gelişen olaylar sebep sonuç meselesi dışına çıkmış, istenen hedefe varmak için gereken herşey uygulanmaktadır. Suriyedeki Kimyasal olduğu söylenen saldırı bunu en bariz örneklerinden bir tanesidir. (ABD Iraktaki saldırısına tam uymaktadır. Ama Suriyedeki gelişme Iraktaki  gibi olmuyacaktır !)

Bu kimyasal saldırı gerçekten olmuş mudur ? yada oldu süsü mü veriliyor ? Ama ne olursa olsun bir gerçek varki kimyasal saldırı provokasyonunu  yapan artık sabır edememektedir. Hele bir de bu gruplar sahada gerçek manada, politik ve güç olarak kaybetmiş ise.

Ben, acık ve net olarak şunu söyleyebilirim. Sözüm ona gerçekleşen bu kimyasal saldırı. Esad’ın katiyen işi değildir. Tam aksine Esadın Suriyedeki  başarısını yok etmek, silmek üzeri gerçekleştirilmiş bir hamledir.

Sözüm ona gerçekleşen veya süsü verilen kimyasal saldırıyı gerçek olarak kimin yaptığı herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Fakat ne yazıkki bir kaç ses hariçi herkes bile bile yalan söylemektedir. Bu yalanı söyleyenler ise şeytanın uşakları olan ülkeler, gruplar ve şahıslardır. Bakalım kim bunlar ; ABD, Siyonist işgalci Terörist devlet, İngiltere, Fransa, Almanya, Siyonist Suudi kraliyet ailesi ve ortakları. İşte Kimyasal saldırıyı provoke edip, azmettiren bunlardır.

Kime karşı ?

Bir numaralı hedef İrana karşıdır. Vurulması yok edilmesi gereken irandaki rejimdir. Tüm planlar bunu üzerine inşaa edilmiştir. İranın Suriye’deki  rejimi koruması ona çok pahalıya mal olmuştur ve Türkiyeyi öyle veya böyle bekleyende Suriyede  gerçekleşen sonuçtur. Fakat ne yazıkki Türkiye bu olayları görüp kavramasına rağmen olacakların önüne geçememiş hata katalizör görevi görmüştür.

Türkiye olayların sıçraması Türk halkına Allah tarafında verilen özel bir basiret sayesinde engelenmiştir. Ama yönetimin buna karşı çizdiği yol, yanlış hedef doğrultusunda doğru yapmak olmuşsada bu ise bizim ve bölgenin batmış olduğu bataklıktan, batması durdurulmuş gibi gözüksede çıkmasına engel olmuştur.

Türkiyenin yapacakları açık ve net besbelli iken, Bizler bu güne kadar, sahte dostluklar ve muteffiklik oyun ile, şeytanın ordusu nato ve Avrupa Birliği hayalleri ile bile bile kendimizi çok acı ve zor durumlara gebe bıraktık.

Fakat Bizim için Henüz geç değil ! Hep söylediklerimizi söylüyoruz ama bu ortamda 1000 kerede tekrar edilse hayırlıdır. Türkiyenin geleceği, bölgenin huzuru ve geleceği, Türkiye, İran, Irak, Suriye, Lübnan, Pakistan, yani ümmetin birlik ve beraberlik şuurunun yaşandığı, tekrardan bir KUTLU AMMARE zaferine gebedir.

Bundan Öte tüm yollar Müslüman ülkelerin param parça edilmesi, yok olması ile netilenecektir.

Kürt kardeşlerimizde bunu çok iyi bilip, kendilerinin yaşadıklarından ders çıkartıp, kendilerini küfre karşı verilen mücadelede hakkın yanında yerlerini almaları onlara istediklerini verecektir.

Türkiyemiz şeytanın oyununa gelir mi ?

Ülkemizde ne yazıkki İslamı geçinen o kadar şeytanın uşağı varki kendilerini İslammış gibi gösterip deccalın bir numaralı hizmetkarlarıdır. Eğer halk ve yönetim bunca olanlardan sonra bu tip bir yola sapar ise artık oturup başımıza gelecek belaları bekleyip, yaşamaktan başka yolumuz olmuyacaktır ki o yol ise dalalet, İslama ihanet ve şeytanın yoludur.

Bizler artık ya haktan yana olup kazanan  tarafta yerimizi alacağız yada şeytandan  yana olup kaybeden taraf olacağız. Gerçek şudurki kaybeden taraf şeytanın tarafı olacaktır.

Ülke yönetimi, artık net olarak tarafını belirlemek zorundadır. Bundan kaçışımız yoktur.

 

Mustafa Kemal TAŞPINAR

 

 

 

 

 

 

Yorumlar1

  • EBU HUSEYIN 11 ay önce Şikayet Et
    Almanya Bu oyundan uzak durmaya çalisiyor. Fransa ise balıklama atladı, imaj tazelemek için. Ama imajını iyice çizecek. Suudi siyonistleri Israil ile kol kola Misir diktatörü ve salafilerde hazır. Ama Siyonist Suudileri bekleyen büyük bir yenilgi var YEMENDEN geliyor. Turkiyemiz, ise isin başında yanlış çizidigi politikanın kurbanı. Suna rahat gibi gözüksede Sonuçu meçhul bir yolda. Allah sonunu hayır etsin.
Rasthaber Mobil Sayfa Banner'i Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun