Tehvid İnancı ve Deccalizm -3

 • GİRİŞ27.05.2018 15:24:56
 • GÜNCELLEME27.05.2018 15:24:56

Allah'ın adıyla

Tehvidizim inancı Deccalizim 
 
Yazımın 3. kısımının alt başlığına, « Tehvidizim inançı deccalizim » adın verdim. « X-izim » olarakta yazımda isimlendirdim. Neden « X -izim » ? 
 
Çünkü Tevhid inancı Mehdeviyete karşı ve zıttı olan inanç : Tehvidizim inancı deccalizimdir;(mesih;sahte Mehdi). « X-izim » çünkü o, « X » öylesine bir «X » ki kötülükleri oluşturan tüm Fragmanları ve onların oluşturduğu tüm sistemleri içine alan, kapsayan, türeten, rakamsal türev anlamındadır. Halk dili ile « Küfür tek millettir » Yani Tehvidizim inancında oluşan Deccalizim, insanlığı, kötülüğe, Ahlaksızlığa ve sapıklığa zülüme götüren her akımın annesidir.
 
Karışıklık olmadanda Tehvid’in tanımını yapalım :  inançsal bir yapıdır.   arbaca kökenli bir kelime olup, karşılığı « Yahudileşmek, yahudileştirmektir. » (yanlış okumadınız « Tehvid » yani h, v,den önce geliyor. Tevhid eşit değildir Tehvide)
 
Yazımızın ilk bölümünde geniş olarak Tevhid inançı Mehdeviyet işlemiştik ve demiştiki  ; Ne evveli, ne ahiri olmuyan, düşünemediğimiz vede tasvirini bile edemedigimiz mükemmeliyeti, herşeyi kapsayan. Var olan herşeyin aynı zamanda, önünde, beraberinde vede araksında olan. Eklenemeyen veya çıkarılamayan, sayısal olmayan Allah’ın varlığını bilen. O’na samimiyetle iman eden, Imanını ilan edip yaşayan, İlan ettiği imanına samimiyetle, ihlasla, hiç bir öznitelikler etkisi altında kalmadan bağlıktır.
Al-i İmran-64.: De ki: "Ey Kitap Ehli, bizimle sizin aranızda müşterek (olan) bir kelimeye (tevhide) gelin. Allah'tan başkasına kulluk etmeyelim, O'na hiçbir şeyi ortak koşmayalım ve Allah'ı bırakıp bir kısmımız (diğer) bir kısmımızı Rabler edinmeyelim." Eğer yine yüz çevirirlerse, deyin ki: "Şahid olun, biz gerçekten Müslümanlarız. »
 
Yazımızın bu bolümünde, Tevhid inançı Mehdeviyete karşı olan, Zıttı, Tehvid inançı deccalizimi geniş olarak işleyeceğiz.
 
2- ) Tehvidizim inancı Deccalizim : Allahı tanıyan, O’nun Gücüne inana, Fakat varlığını yalanlayan, inkar eden ve bir çok öznitelikleri Allah Ortakçı olarak barındıran. Özüne eklenmiş yada ek olarak üretilmiş, Başlangıçı olan, sonu olan, sayılan, toplanana, özü değiştirilebilinen, özüne etki edilebilinen, tüm izimler ; Ateizim, Islamizim,Yahudizim, Hristiyanizim ve bunlardan türeyen, kapitalizim, sosyalizim, kommunizim, laiğizim Demokrasisizim, Monarşisizim, Mondiyalizim, vb. 
Hedef : Tüm insanlığı kendi dogmaları doğrultusunda sapıtıp, insanlığa hükmetmek, Allah’a Karşı isyankar kılmak.
Neml-25 : « Ve bunu da, göklerde ve yeryüzünde gizli olan şeyleri meydana çıkaran ve neyi gizliyorlar, neyi açığa vuruyorlarsa hepsini bilen Allah'a secde etmemek için yapıyorlar. » 
Nisa -171 : Ey Kitap Ehli, dininiz konusunda taşkınlık etmeyin, Allah'a karşı gerçek olandan başkasını söylemeyin. Meryem oğlu Mesih İsa, ancak Allah'ın elçisi ve kelimesidir. Onu (OL' kelimesini) Meryem'e yöneltmiştir ve O'ndan bir ruhtur. Öyleyse Allah'a ve elçisine inanınız; "üçtür" demeyiniz. »
Bakara-135: « Dediler ki: "Yahudi veya Hıristiyan olun ki hidayete eresiniz." De ki: "Hayır, (doğru yol) Hanif (muvahhid) olan İbrahim'in dini(dir); O müşriklerden değildi. »
 
Neden Islamizim, Tehvid dairesi içindedir. Çünkü Islamın özü Tevhid inançına eklene « izim » temel inanca eklenmiştir. Yani Islam adı altında kalarak, müslümanlar ve Islami toplulukları Tevhid inancıdaki ; « her türlü özniteliklere(den), uzak, etkilenmeyen, ortak edilmeyen », samimi ve ihlas ile yaşamaktan, bilinçli yada bilinçsiz uzak kalmalarını sağlamıştır. « Saray islami, Amarikan islami, Kapitalizim islami, Modern islam, Integriste islam,vb. »
 
Tevbe-69 : Sizden önceki (münafıklar ve kafirler) gibi. Onlar sizden kuvvet bakımından daha güçlü, mal ve çocuklar bakımından daha çoktular. Onlar kendi paylarıyla yararlanmaya baktılar; siz de, sizden öncekilerin kendi paylarıyla yararlanmaya kalkışmaları gibi, kendi paylarınızla yararlanmaya baktınız ve siz de (dünyaya ve zevke) dalanlar gibi daldınız. İşte onların dünyada ahirette bütün yapıp-ettikleri (amelleri) boşa çıkmıştır ve işte onlar kayba uğrayanlardır. » 
 
Bugün yaşadığımız tüm « beşeri » sistemlerin kökü, tehvidizim inancına dayalı deccalizimin üretilleridir.
 
Islam / Müslüman adı ile Tevhiden uzak yaşamak, Insanlığa gelen bu kadar bilgi ışığında, karanlıkta kalmak ! Nasıl gerçekleşmektedir ?
 
Allah bir ayetinde buruyorki «Temiz akıl sahiplerinden başkası öğüt-alıp düşünmez.» Bakara-269  ve diğer bir ayetinde derki « Allah bir kavmi değiştirmez, onlar kendi nefislerindeki hâli değiştirmedikçe. » (Ra'd, 13/11) Bu iki ayeti iç içe geçirdiğimizde ortaya çıkan sonuç :
« Allah, öğüt-alıp düşünmeyen bir kavmin değiştirmez, ki onlar akıllarına sahiplenemediklerinden ötürü kendi nefislerindeki hali değiştiremeyelerden başkası değildir » 
Özetin özünü yaparsak altaki sonuç çıkar ortaya : Kendini kim değiştiremiyor ? Aklını kiraya veren kişi veya Kavim. Neden Aklılarını kiraya veriyorlar ? Çünkü öğüt-alıp düşünemiyorlar. Neden Öğüt-alıp-düşünemiyorlar ? Nefislerine (kendi varlıklarına) hakim olamıyorlar. Neden kendi Nefislerine sahip & hakim olamıyorlar? Çünkü Öğüt-alıp DÜŞÜNEMİYORLAR ! Anahtar kelime « Hür Düşünmek = Tevhid »
 
Deccalizimin insadaki hedefi, Düşünme yapısını servis dışı bırakıp, kendi düşünce sistemini nefsimizle oluşturmak. Insanın hayatına şekil veren, düşüncelerimiz ve hayal güçümüzdür. Bu ise Allahın bize verdiği, « Ruhumdan üfledim » dediği ve Bizi, biz yapan fakat bizlerinde hiç farkına bile varmadığı, hata pek gale almadığı hata küçümsediği ilahi güçtür. Sadece cenazelere katıldığımızda « düşünüyor » isek !? yada ölüm döşeğine geldiğimizde gerçek varlığını hatırlıyoruz.
 
Daha önceki Yazımızda şu açılımı yapmıştım ; « Akıl düşüncelerimizi kullanır. Aklın beslenme kaynağı düşüncedir. Düşüncenin beslenme kaynağı ise Nefs & Ruhtur. Ruhun bağlantısı ise İlahi Kaynaktır. (Bu şema hükmetme piramididir.) »
 
İlahi güçe bağlantı şemasını her türlü pisliklerden temiz tutmak « insanın istemesi, Allahın istemesi » gibi olmaktadır. Herkezin bildiği ve duyduğu, Peygamberimizin Hadislerinde  ve aynı zamanda Allah velilerinin söyledikleri «  Nefesini tanıyan Rabbini tanır » ve «  Allah, Âdem’i kendi sûretinde yarattı »  Burdaki vurgu insan düşüncesine & Hayal güçünedir. Yani Nefsi & Ruhadır. Şayet bizler bu güçümüzün farkına varıp, Allah (cc) ile olan o, ilahi güç bağlantımızı güçlendirirsek Bizlerin neler yapabileceğini ve sahip olduğumuz kapasitenin ne boyuta olduğunu tahmin bile edemeyiz. (sınırsız). Dikkat edelimki Nefs, iki taraflı kesen bir testere gibidir. «Nefse ve onu (insanın özü olarak) şekillendirip düzenleyene, Ona kötü ve iyi olma kabiliyetlerini verene! ..» Şems-7
 
Düşünme derken yalnızca « akılı » anlamayalım, Akıl dediğimiz gibi bir mekanizmadır. Her türlü kullanıma açıktır. Bir doktordada akıl vardır. Bir katildede akıl vardır. Biri aklını hayat kurtarmak için kullanır. Diğeri ise hayat yok etmek için kullanır. 
 
Genelde perde arkasında olupta fazla önemsenmeyen, ama hayatımıza yön veren, Bizim, İnanma, sevme, nefret etme, bağlanma, genel olarak tüm Hissi duygularını çalışır hale getiren, Ruhumuzunda kendine ev tutuğu dolaysı ile «  Ben ne yere sığarım ve ne de göğe, fakat mümin kulumun kalbine sığarım. » övülmesine layık olan, Hayat enerji depo kaynağımız Kalptir. Kalp, bizim hayat şalterimizdir. 
 
Beyin derken akıl deriz, Kalp derken Gönlü deriz. Ama Kalp durdumu Hayat durur.  Kalp düşünür, Kalp kayıt eder, Kalp Hayal kurar, Kalp akıl eder, Kalp görür. Kalb gözünden  hiç birşey kaçmaz ! Acaba Kalp gözü ile neleri görürüz ? nasıl  görürüz ? Kalp gözünün Farkındamıyız !!? 
« Yâ Rabbi der, beni neden kör haşrettin, halbuki ben görüyordum » Ta-ha;125
« Muhakkak size Rabbinizden basiretler (kalb gözleri) geldi » 6:104
« İçlerinden sana bakanlar da var. Fakat sen, körlere, üstelik basiretleri de yoksa hidayet edip yol gösterebilecek misin? » 10:43
«De ki: İşte benim yolum budur; basiret üzere Allah'a davet ediyorum. »12:108
«Bu (Kur'an) insanların kalb gözünü açan bir nur, kesin bilgi edinmek isteyen bir toplum için de hidâyet ve rahmettir. » 45:20
« İşte onlar, Allah'ın lanetlediği, kulaklarını sağır, gözlerini kör ettiği kimselerdir. » 47:23
 
Eğer O, övülmüş Kalp’e sahip çıkarsak ! O kalp, bizi her mekanda ve her zamanda kurtaran olacaktır. « Sadece Allah’a Kalbi selim ile gelenler kurtuluşa ermiştir » Şuara-89 (Biz, Kalbe sadece et parçası olarak almıyoruz ama onun yapabilmeye muktedir olduğu vasıflarıdan söz ediyoruz)
 
Bu kadar güçlü donanımlara sahip olan insan neden zayıf kalmakta ? Çünkü Biz, güçlü donanım bağlantı frekanslarına parazitlerin girmesine müsade ederek kirletiyoruz. Vede neticede olacak ilk şey, İlahi güçle olan irtibat frekansımızı kaybediyoruz, Yeni oluşturulan parazitin frekansına girmiş oluyoruz. Bu, farklı frekans bizi başka dalgalara girmemiz sağlıyor. Yani ilahi frekanstan bizi çıkarıyor. Deccalizimin bizler yaptığı, uyguladığı method budur.
iletişimde bir klasik kural vardır. İnsanlar hem « vericidir », hemde « alıcıdır ». dolaysı ile İki  yönlü çalışır. Kişilerin bir birini anlamasi için gerekli olan :
 • Aynı Dalga üzerinde olmaları, « İnanç— Allah—Tevhid » yada« Tehvid »
 • Aynı frekansa sahip olmaları, « Tarz—Din — Islam » yada « x-izimler »
 • Aynı dili kullanmaları. « Terminoloji—Kitap—Kuran » yada « x-Anayasa »
 
Bizler gerçekten kendi konumumuzu biliyormuyuz ? Hangi dalga üzerinde  ? hangi Frekansı kullanıyor  ? ve hangi dilde konuşuyoruz ? Eğer bizler bundan bir haber isek birleri bizleri yönlendiriyor demektir. Tevhidin gerçek olarak yaşanmadığı bir düşüncede yapılan tüm amelerin hiç bir değeri ve anlamı yoktur.
 
Örnek verirsek; Siz, Dalgası Tevhid inançı, frekansı Islam’dan  Kuran dinlerken, « X-izim », kanalınızın Frekansına parazit sokarak kanalınızın ayarına girerek direk Frekans ayarınızı değiştirip ve dil ayarında değiştirip « I like to move* » dinletirse !!!?. *( hareket etmekten hoşlanıyorum) sizde bunu kabullenirseniz ! sizin Inanç kanalınız TEVHID değil TEHVIDdir. Çünkü Frekans ayarı değişince dalga’da otomatik olarak değişir.
 
Kısaca bağlanmış olduğunuz beslenme kaynağını frekansını değişmiştir. Kanal, çok farklı yayım yapar. Siz, o yayını yapanın kim olduğunudan haberinizde olmaz ve « I like to move » diyerek hayatınıza devam edersiniz.
 
Kullanılan şebek Bağı aynı, fakat sizin bağlandığınız frekans ayarı farklı olur. 
 • Siz bu farktan haberdar olursunuz kendi frekans ayarına gelirsiniz. 
 • Haberdar olur ama bu frekans bana uyar dersiniz, hayatınıza devam edersiniz. 
  • yada Hiç birşeyden bir-haber hayatınıza devam edersiniz.
 
« Nefse ve onu (insanın özü olarak) şekillendirip düzenleyene, Ona kötü ve iyi olma kabiliyetlerini verene!, Nefsini arındıran elbette kurtuluşa ermiştir. Onu arzularıyla baş başa bırakan da ziyan etmiştir. » Şems :7 den 10
 
- Bilgisayar örneğindende gidelim, Şayete sizin ana kartınız üzerindeki kullandığınız programlara virüs bulaşmış ise, siz istediğiniz gibi bilgisayarınızı kullanmanız mümkün değildir. Çünkü o virüsler sizin bilgisayarınız aklına  (programlarına) hükmetmektedir. Sizin, programlarla olan bağınızı (iletişiminizi) zayıflatır ve eğer tüm programlara bulaşmış ise neticede tam olarak direk iletişiminizi keser. Artık bilgisayarınızdak akıllar sizin taleplerinizi gerçekleştiremez fakat virusdeki komutlarla uyarak farklı yapılanmalara girerler.
 
Anlaşılan odurki İnsana hükmetmek istiyorsanız ! insanın hür düşünme kapasitesini servis dışı bırakmanız yeterlidir. Bunu yolu ise İnsanın Frekans ayarları ile oynamakla olacaktır.
 
Deccalizim nasıl Frekans ayarlarımızla oynuyor ? Deccalizimin hedefi teknolojiyi insan karşı kullanmaktır. şöyleki insanın aklına hükmetmesi için insanın düşüncesini parazitler / virusler sokarak servis dışı bırakması lazımdır. Fakat İnsan düşüncesine sahip olamaz çünkü o İnsanın yaratıcısı ile olan bağıdır. Velakin bu bağ üzerinden insanın aklına hükmedebilir. Daha önce bu konuyu işlemiştim. Farklı bir nesnenin insan üzerindeki etkileşim için kullandığı yol « interferance ve interaktife » iletişimdir.  yani frekasların iletişimi ki ne yazıkki bizler frekans bombardımaları altında yaşıyan bir toplumuz artık.
 
İnterferance; iki veya daha fazla farklı frekans titreşimlerin bir bir üzerinde etkileşip oluşturduğu yapılanma. Interaktive; iki ayrı yapının bir birlerinden etkileşimi. 
Anlıyacağımız üzeri Farklı bir yapılanma bizlere interferans ve interaktife yolu ile düşüncelerimize entegre olarak aklımızı emrimizden alıp düşüncelerimizi servis dışı bırakıp nefsimiz etkilemektedir.
“..sinsice kalplere vesvese ve kuşku düşürüp duran vesvesecinin şerinden, ki o insanların göğüslerine (gönlüne) vesvese verir..” Nas 4-6.
 
Düşünme kapasitemizi kaybederiz, yönlendirmeler ile şartlanırız, bir koyun sürüsü misali bize yön veren o nesnenin emrine tabi oluruz. Onun emrini yaparkende hiç bir baskı altında olmadan yaparız. çünkü karşımızda bize silah çeken bir düşman yoktur. « İş bitince şeytan da der ki: «Allah size gerçek olanı va'detti; ben de bir va'd yaptım, size karşı yalancı çıktım! Zaten benim size karşı bir gücüm yoktu; ancak sizi çağırdım, siz de bana uydunuz;» İbrahim 22
 
Mesela, Radiyo dinlerken birden sesi cızırılaşıyor ve daha sonra ses yok. Siz, hemen frekans ayarlarını kontrol ediyorsunuz. yada ses daha sonra geri net olarak geldiğinde frekans ayarına bakmıyorsunuz ! Ama siz radiyoda müziği dinlerken « x-izim », o frekans ayarını değiştirip size aynı müziği kendi frekansında dinletiğinden ! Siz, frakansınız değiştirildiğinden bile haberiniz olmuyor. Ve siz, farklı bir frekansta kendi frekansınızdaki gibi yaşamaya devam ediyorsunuz ama yanlış bir yönlendirme ile yaşıyorsunuz.
 
Bilgisayarınızdaki virüsler hangi bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza geliyor ? Sizin devamlı olarak kullandığınız internet bağlantısını kullanarak. Sizin ana bağlantı kaynağınızı kullanıyor. Bu, sizin bilgisayarınızı kullanma tarzınızdan ve kullandığınız terminoloji hatalarından oluşmaktadır.  Dolaysı ile bilerek yada bilmiyerek bilgi sayarınızı koruma altına almamanızdan kaynaklanmaktadir.
 
Neyazikki Teknolojiyi kullana insanlar kendilerini korumamaktadırlar. Körelmiş bir göz / (Basirat) ile teknolojini kölesi olmaktadır. Aynı anda ise insanlık vasıflarında kaybetmektedir. 
Teknoloji, bizlerin kullanma hatalarından dolayı insan olmanın şartı olan hür iradeyi elimizden almıştır. Düşünme kapasitemiz sıfırlanmıştır. Aklımız bizlerin emrinden çıkmış, bir koyun sürüsü haline gelen topluluklar yapmıştır. Sürünün ilk başında, sürüyüyü çeken özel beslenmiş koyunlar, sürüyü yönlendiren çoban köpekleri ve sürüyey sahip çıkan çobanlar. Bizleri açık alanda, hiç bir fiziki baskı uygulamadan yönetmekte ve hükmetmektedirler. Kısaca kendi elimizle yaptığımız zindanımıza hapis etmektedirler.
 
Bizlerin Akıllı telefonları modern elektronik kelepçelerdir. Bunlarla birlikte biz sürü sosyal linkleri « Twitter, facebook, vs. » faydamıza olduğunu düşünerek zevkle kullanıyoruz. Görünürde evet Faydamıza olabilir ama görünmeyen o bilmediğimiz tarafını bilyormuyuz !? acaba bunu yaparken geleceğimizi tehlikeye atıyorumuyuz ? Kime hizmet ediyoruz ? onu hiç düşünmüyoruz.!? 
 
İnsanlığın ilgilenmediği tek şey « İnsanlığın Geleceği » Fakat Egosantirik arzuları ve hayvani zevkleri için ise yapamayacağı yoktur ki işte deccalin kullandığıda tam olarak budur. Artık birey hürriyetinden veya özel hayat kavramından söz etmek çok banallaşmışıtır. (Ahlak, namus, iç dünyamız, Kişisel gizlilik, Güven) yok olmuştur. « x-izim » Hür insanı her yönü ile ortadan kaldıracak, sapıtacak projelerine çoktan başlamış ve hedefine doğru yürümektedir. 
 
Bu projelerin hedefi : « Ve bunu da, göklerde ve yeryüzünde gizli olan şeyleri meydana çıkaran ve neyi gizliyorlar, neyi açığa vuruyorlarsa hepsini bilen Allah'a secde etmemek için yapıyorlar. » Neml-25 
 
Tüm Imparatorlukların yıkılışı, I.ci ve II.ci dünya savaşları, Sanayi devrimi, Yakın tarihimizde avrupanın göbeğinde ve gözleri önünde, Bonsa-Hersekte gerçekleşen Serb katliyamları, arkasından Arap baharı BOP, ve bölgemizdeki yaşadıklarımız, ülkemize uygulana sosyo-ekonomik oyunlar, Bildiğimiz projelerden bir kaçıdır. Uzun senelerdir, insan davranışlarının ve doğal affetleri yönlendirme üzerinde çalıştıkları başka bir proje ise   « HAARP » projesidir. https://www.youtube.com/watch?v=ZNB3j6eXpe8. Yapılması için düğmeye basılmış geleceğin projesi « NEOM »   https://youtu.be/iCKadFTSu0Q  Neom projesi, Musa (as), Rabbine yönelmek için dağa çıktığında, Samirin tum altınları toplayıp, altından öküz yapıp taptıkları vede hertürlü Ahlaksız pisliklere yaptıklarını yapılanmanın tekrardan hayata geçirilme projesi. Tüm projelerini ortak yönü, insan olmuyan varlıklar ile ortaklaşa yapılmalarıdır. 
 
Deccalizim her devirde, zamana ve mekana uygun projeleri insanın kendi arzusu doğrultusunda hazırlamış ve eğitmiştir. Bu projelerdeki acı ironi; Şeytan, İnsana hükmetmesi, insanın yok edilmesini, Her şeyi, insana insan eliyle yaptırmasıdır.
 
Tüm projelerinde Tevhid yoktur, (İlah dinler) Kuran Yoktur (ilahi Kitaplar), Peygamber yoktur (ilahi peygamberler), Kısaca Hür insan yoktur. Kimleri Din, Zorbalıktır, teknolojiye karşıdır, diyeceklerdir. Fakat insanların unutuğu gerçek ise, Kendilerinin çoğu din frekansı üzerindeymiş izlenimi veren yada sanan vede bir haberdar yaşayanlar, deccalizimin frekansında (x-izim) yaşadıklarını göremediklerinden, diğerleride bilgisizliklerinden söyleyemeyeceklerdir. Kerbeladaki vahşeti din adına yapmadılarım ? Avrupadaki Kilise, Din adına insanların kellelerini engizisyon mahkemeleri ile bir hiç için koparmadılarım ? Bu konuyu daha geniş olarak « Matrix » yazımda işlemiştim.
 
Sonuç olarak, Deccalizm bugün adına teknoloji dediğimiz silahı insanın yok etmek için kullanmaktadır. Onu yaparken insanın Hür iradesi olan Düşünme özgürlüğün / kapasitesini Parazitler ve virüsler ile servis dış bırakıp insan aklına hükmetmektedir. İnsanlar, bunu teknolojini bir ilerlemesi, teknik gelişme olduğunu düşünerek, o insan olmayan « x-izim » düşüncesine, inançlısıyla & inançsızıyla teslim olmakta ve hizmet etmektedir. « Nefsini arındıran elbette kurtuluşa ermiştir. Onu arzularıyla baş başa bırakan da ziyan etmiştir. » Şems : 10
 
Deccalizim yönlendirdiği Teknolojiye ve İdeolojisine günümüzde karşı koyacak tek inanç yapısı Gerçek TEHVİD inançı Mehdeviyettir. Onun içindirki Gerçek İslam dini ve deccalizime biat etmemiş Müslümanlar hedeftedir. Müslümanların üzerinde sosyal-ekonomik-psikolojik-inançsal oyunların oynanmasının tek sebebi TEVHİD inançını yok etmektir. Neden Bu oyunların Müslümanlar üzerinde oynandığını bir hristiyan yazar bile kavramıştır.  https://youtu.be/UHXD4snY994 başlık « Yeni Dünya düzenine karşı Islam & direnç // L’Islam & la résistance au Nouvel Ordre Mondial »
 
« Şüphe yok ki Allah göklerdeki gizli şeyleri de bilir, yeryüzündeki gizli şeyleri de; şüphe yok ki o, gönüllerde olanları da bilir. » Fatır -38
« Hani kâfirler seni tutuklamak, öldürmek ya da Mekke'den sürmek amacı ile aleyhinde tuzak kurmuşlardı. Onlar tuzak kurarken Allah da tuzak kuruyordu. Hiç kuşkusuz Allah en etkili tuzak kurucudur. » Enfal-30
 
Netice olarak ; Şeytanın sistemi olan deccalizimi /« x-izimler » silip süpürecek, İnsanlığa kaybettiği onurunu geri verecek. Renk, Irk, Din, Mezhep farklarını ortadan kaldırıp. Ezilen tüm Dünya Mazlumlarının yüzün güldürüp, İlahi Adaleti yeryüzüne tahsis edecek, Zalimlerin, haydutların, dolandırcıların sistemlerine son verecek olan Tevhidin inanç sistemi Mehdeviyettir. Allah’in izni ile Dünyamıza asli hakikatı ve huzuru yaşatama zamanına az kalmıştır. 
« Kim Allah'ı, O'nun Resulünü ve Onlara tam bir teslimiyetle iman edenleri dost (veli) edinirse, hiç şüphe yok, galib gelecek olanlar , Allah’ın taraftarlarıdır. »Maid-56
 
Mustafa Kemal TASPINAR
22 Mayıs 2018

Yorumlar3

 • M.K.TASPINAR 9 ay önce Şikayet Et
  Teşekkür ederim, yazı tam yayınlanmış.
 • EBU HUSEYIN 9 ay önce Şikayet Et
  "Deccalizim yönlendirdiği Teknolojiye ve İdeolojisine günümüzde karşı koyacak tek inanç yapısı Gerçek TEHVİD inançı Mehdeviyettir." HERHALDE TEVHID YERINE TEHVID yazılmış. Ben öyle anladım. Yazınız çok güzel , özelikle TEHVID vurgusunun toplumumuzda belki yazım hatası olamasada ama yaşamda ki tanım bire bir uyuyor. insanlarımız yaşantıları düşünce felsefeleri ile YAHUDILESTI. Fakat farkında bile değiller. Inanç anlayışları dâhil. Yerinde ve Çok güzel bir tesbit.
 • M.K. TASPINAR 9 ay önce Şikayet Et
  Bu yazı eksik yayımlanmış ltf. yazıyı tam olarak yayımlayınız. saygılarımla
Rasthaber Mobil Sayfa Banner'i Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun