RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

AKP’nin Kritik İsmi Berat Albayrak’ı mı Eleştirdi

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Twitter adresinden yaptığı paylaşım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Enerji Bakan’ı Berat Albayrak’a eleştiri olarak yorumlandı…

AKP’nin Kritik İsmi Berat Albayrak’ı mı Eleştirdi
03.01.2017 © RAST HABER

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Twitter adresinden yaptığı paylaşım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Enerji Bakan’ı Berat Albayrak’a eleştiri olarak yorumlandı.

Berat Albayrak, dün İstanbul’da BEDAŞ yetkilisi Mahçup Durmuş’a son günlerde yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdi. Albayrak’ın bu ziyaretten paylaştığı fotoğraf ise dikkat çekti. Fotoğrafta Berat Albayrak’ın karşısında elleri bağlı bir şekilde duran Durmuş’un karşısında Berat Albayrak’ın azarlar gibi görünmesi sosyal medyada eleştiri konusu olmuştu.

Bu paylaşımdan bir gün sonra ise AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın tweeti geldi. Bülen Turan, isim vermeden, “Adamın mütevazı bir makamı var, sensin büyük, anladık. Ne olur ziyaretinde makamı sahibine bırakıp karşısına otursan da adamı da onore etsen!” ifadelerini kullandı.

AKP’li Turan’ın attığı tweete yorum yapan Twitter kullanıcıları Turan’ın eleştirdiği ismin Berat Albayrak olduğu değerlendirmesini yaptı. Turan bu tweeti attıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını retweetlemesi ise dikkat çekti.

İşte AKP’li Turan’ın o paylaşımları ve Albayrak’ın tweetlediği fotoğraf…

odatv

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER