RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Bekir Bozdağ’dan Referandum Tarihi ile İlgili Açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanının TBMM seçimini yenilemesi halinde kendi seçimini de yenilemesi gerektiğini kaydetti.

Bekir Bozdağ’dan Referandum Tarihi ile İlgili Açıklama
09.02.2017 © RAST HABER

TRT habere konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, referandum ve anayasa değişikliği ile ilgili açıklama yaptı. Bozdağ, Erdoğan’ın anayasa değişikliği için tereddütü olmadığını belirterek referandum için 16 Nisan tarihini öngördüklerini açıkladı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın açıklamalarından satırbaşları…

Cumhurbaşkanının KHK’larla halkı yöneteceği de abartılı bir çarpıtma. Cumhurbaşkanına meclisi fesetme yetkisi verilmiyor. Halkın gözüne baka baka yalan söyleniyor. Cumhurbaşkanımızın bir tereddütü yok. Referandum tarihi 16 Nisan olarak görülüyor.

Referandum sürecinde AKP ve MHP’den fire olmaz. Bahçeli’nin son konuşması tarihi bir konuşmadır. Fire bekleyenlere en güzel cevap oldu.

CHP AYM’ye başvurabilir zaten alışkanlıkları böyle. Halka sorulacak bir konuda AYM’ye gitmek siyasi etiğe uymaz. FETÖ elebaşısının iadesi ABD ile ilşkilerimizin en önemli gündem maddesidir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER