RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

“Dünya Kudüs Günü Yürüyüşü”ne katılmak için insanlar Almanya’nın değişik şehirlerinden otobüslerle başkent Berlin’e akın etti. Yürüyüşe İsrail’i kınamak ve lanetlemek için katılan müslümanların yanısıra Alman hıristıyanlarında katılması dikkat çekiciydi. Berlin’nin merkezi her yıl olduğu gibi bu senede “Kahrolsun İsrail”, “Çocuk katili İsrail”, “Filistine Özgürlük” sloganları ile inledi. Yürüyüşte  zaman zaman Suudilerin bugünlerde Yemen’de yaptığı cinayetlerde lanetlendi.

>>VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ<<

Hersene olduğu gibi yine çok sayıda Polis yürüyüşe eşlik etti. Yaklaşık 2,5 km olan güzergahın sonunda yürüyüş Kur’an-ı Kerim tilaveti, Konuşma ve Dua ile son buldu.

Rasthaber-Berlin

 

IMG_1925 


12 Temmuz 2015 - 12:14 'de eklendi ve 3531 kez izlendi.

Berlin’de Dünya Kudüs Günü yürüyüşü/FOTO-VİDEO

“Dünya Kudüs Günü Yürüyüşü”ne katılmak için insanlar Almanya’nın değişik şehirlerinden otobüslerle başkent Berlin’e akın etti. Yürüyüşe İsrail’i kınamak ve lanetlemek için katılan müslümanların yanısıra Alman hıristıyanlarında katılması dikkat çekiciydi. Berlin’nin merkezi her yıl olduğu gibi bu senede “Kahrolsun İsrail”, “Çocuk katili İsrail”, “Filistine Özgürlük” sloganları ile inledi. Yürüyüşte  zaman zaman Suudilerin bugünlerde Yemen’de yaptığı cinayetlerde […]

Etiketler :
Suriye, Her Zaman Filistin Direnişinin Yanında Olmuştur Suriye, Her Zaman Filistin Direnişinin Yanında Olmuştur
Dünyanın En Sıradışı Saatleri Dünyanın En Sıradışı Saatleri
Bahreynli Şehit Bahreynli Şehit
IŞİD’in Zulmünden Kaçan Musullular/FOTO IŞİD’in Zulmünden Kaçan Musullular/FOTO
Musul Üniversitesi IŞİD’den Kurtarıldı/FOTO Musul Üniversitesi IŞİD’den Kurtarıldı/FOTO
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ