RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

“Dünya Kudüs Günü Yürüyüşü”ne katılmak için insanlar Almanya’nın değişik şehirlerinden otobüslerle başkent Berlin’e akın etti. Yürüyüşe İsrail’i kınamak ve lanetlemek için katılan müslümanların yanısıra Alman hıristıyanlarında katılması dikkat çekiciydi. Berlin’nin merkezi her yıl olduğu gibi bu senede “Kahrolsun İsrail”, “Çocuk katili İsrail”, “Filistine Özgürlük” sloganları ile inledi. Yürüyüşte  zaman zaman Suudilerin bugünlerde Yemen’de yaptığı cinayetlerde lanetlendi.

>>VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ<<

Hersene olduğu gibi yine çok sayıda Polis yürüyüşe eşlik etti. Yaklaşık 2,5 km olan güzergahın sonunda yürüyüş Kur’an-ı Kerim tilaveti, Konuşma ve Dua ile son buldu.

Rasthaber-Berlin

 

IMG_1925 


12 Temmuz 2015 - 12:14 'de eklendi ve 3648 kez izlendi.

Berlin’de Dünya Kudüs Günü yürüyüşü/FOTO-VİDEO

“Dünya Kudüs Günü Yürüyüşü”ne katılmak için insanlar Almanya’nın değişik şehirlerinden otobüslerle başkent Berlin’e akın etti. Yürüyüşe İsrail’i kınamak ve lanetlemek için katılan müslümanların yanısıra Alman hıristıyanlarında katılması dikkat çekiciydi. Berlin’nin merkezi her yıl olduğu gibi bu senede “Kahrolsun İsrail”, “Çocuk katili İsrail”, “Filistine Özgürlük” sloganları ile inledi. Yürüyüşte  zaman zaman Suudilerin bugünlerde Yemen’de yaptığı cinayetlerde […]

Etiketler :
Yemen Direniş Marşı Yemen Direniş Marşı
Halep’ten Kareler Halep’ten Kareler
Onurlu Vatan… Onurlu Vatan…
“İnkılab Işıkları” “İnkılab Işıkları”
Yeni Zelanda’da Yüzlerce Balina Kıyıya Vurdu Yeni Zelanda’da Yüzlerce Balina Kıyıya Vurdu
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ