RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Davutoğlu’nun Kardeşi İçin Flaş İddia

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kardeşinin Cemaat operasyonu kapsamında gözaltına alındığı ve sonrasında serbest bırakıldığı ileri sürüldü.

Davutoğlu’nun Kardeşi İçin Flaş İddia
12.01.2017 © RAST HABER

Eski Başbakan ve AKP milletvekili Ahmet Davutoğlu’nun kardeşinin Cemaat operasyonu kapsamında gözaltına alındığı iddia edildi.

Aydınlık yazarı İsmet Özçelik‘in köşesinden duyurduğu iddiaya göre, Davutoğlu’nun kardeşi Cemaat iddiasıyla gözaltına alındı, ardından serbest bırakıldı.

Yazının ilgili bölümü şöyle:

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sesi pek çıkmıyor. Ancak son günlerde Ankara kulislerinde herkesin ağzında o var.

Özellikle AKP kulislerinde kulağı sık sık çınlatılıyor. “Davutoğlu’nun sesi niye çıkmıyor” sorularına, “Yakında gazete manşetlerine yine çıkacak” karşılığı veriliyor.

Arkasından da alaycı bir gülümseme öne çıkıyor.

AKP kulislerinde anlatılan olay dudak uçuklatan cinsten. Geçtiğimiz günlerde kardeşlerinden birinin FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltına alındığı konuşuluyor.

İddiaları Davutoğlu’nun bir yakınına sorduk. “Gözaltı olayı doğru, ama kısa süre sonra serbest bırakıldı” dedi. Nedeni konusundaki sorularımızı ise yanıtsız bıraktı.

Gözaltı olayının kesin tarihi bilinmiyor. Olay gizli tutuluyor. AKP’liler son dönemde Abdullah Gül’e yakın işadamlarının FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınıp tutuklanmasına da vurgu yaparak “zamanlamaya” dikkat çekiyorlar.
Gül ve Davutoğlu’nun yakın çevresinin eş zamanlı olarak hedefe girdiği ifade ediliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • asç ;

  Kendisi, Arınç ve Gül Camaat dasından kelepçenırlerse süper bir şey olur

  12.01.2017 9:36 am
 • MALCOLM-XX ;

  Gül ve Davutoğlu’nun yakın çevresinin eş zamanlı olarak hedefe girdiği ifade ediliyor.

  ————–

  HÜKUMET, BU MEMLEKETE YANLIŞI OLAN HERKESTEN ABİM; KARDEŞİM DEMEDEN HESAP SORMALIDIR; BU DOĞRUDUR,ETİKTİR, VATANSEVERCEDİR; DESTEKLİYORUZ !!!…

  UYGULAYICILARIN KİMLİK VE NİTELİKLERİYLE DEĞİL, UYGULAMA SONUÇLARIYLA İLGİLİYİZ BİZ; UYGULAYICILARIN NİTELİKLERİNİ TARTIP, DEĞERLENDİRME GÖREVİ İSE TAMAMEN MİLLİ İRADEYE AİTTİR VE BİZ BU KONUDAKİ TARTIMLARIMIZI DA YORUM VE BEYANATLARIMIZLA AÇIK EDERİZ ŞÜPHESİZ !!!…

  ELBETTEKİ VATAN VE BÖLGE ORTAK ÇIKARLARI BAĞLAMINDA HATİCE DEĞİL, NETİCE İLGİLENDİRİR BİZİ !!!…

  12.01.2017 12:03 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER