RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Direniş Ekseni Evrensel Teröre Karşı Zafer Kazanacak

Direniş Ekseni Evrensel Teröre Karşı Zafer Kazanacak
28.12.2016 © RAST HABER

RASTHABER- Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrallah, direniş ekseninin, maruz kaldığı evrensel teröre karşı şanlı bir zafer kazanacağını ve bu savaştan daha güçlü bir şekilde çıkacağını vurguladı.

Beyrut’ta bugün anma töreninde konuşan Nasrallah; direniş ekseninin bu savaşta nihai şanlı bir zafer kazanma ısrarında olduğunun altını çizdi.

Son yıllarda en tehlikeli hususun direniş eksenine karşı savaş olduğuna dikkat çeken Nasrallah; Batılı yetkililerin yaptıkları açıklamaların yanı sıra elde edilen birçok kanıtın bunu net bir şekilde ortaya koyduğunu ifade etti.

Nasrallah Batılı devletler ve bölgedeki müttefiklerinin bölge devletlerinin ordularını zayıflatmaya çalıştıklarını, tüm bunları da Siyonist İsrail’e hizmet etmek adına yaptıklarını vurguladı.
 

Radikal teröristlerin İslam alemini getirdiği tehlikeli duruma dikkat çeken Nasrallah; bu tekfirci teröristlere ve efendilerine karşı koymanın mutlak bir gereklilik olduğunu kaydetti.

Nasrallah, Lübnan ve Filistin’de direniş güçlerini karalama amaçlı yürütülen çabalara işaret ederek; her şeye rağmen Filistin davası ve direniş ekseninin temel öncelik olacağının altını çizdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER