RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Durmaya Kalkarsak Kendimizi Bulacağımız Yer Sevr Şartlarıdır

Durmaya Kalkarsak Kendimizi Bulacağımız Yer Sevr Şartlarıdır
22.12.2016 © RAST HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Dün El-Bab’da şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. 16 şehitimiz var, 200’e yakın DEAŞ’lı öldürüldü. Bunun gereğini yapıyoruz. Tüm bunlar yapılırken diplomasi ile yürüyoruz. Rusya, Amerika, İran, Irak, Katar’la görüşmelerimizi yapıyoruz. 

 Bugünde 4 milyar liralık yatırımı bir anda açıyoruz. Milletimiz bu hizmetleri biliyor. Sadece konuşmayı, hakareti maharet sananlara inat gece gündüz çalıştık. Türkiye 2003’ten bu güne yılda ortalama 5,9 büyüdü. Gayri Safi Milli Hasılamız 949 milyar dolara kadar çıkardık. Dikkat ederseniz biz ne zaman bu rakamlara ulaştık kimi öz yönetim diyerek kimi darbe yapmaya kalkarak bizi kendilerince durdurmak istediler. Onlar dur dedikçe biz daha ileri gittik. Değerli kardeşlerim, bölgemizin yeniden yapılandırılmaya çalıştığı şu kritik dönemde eğer durmaya kalkarsak kendimizi bulacağımız yer Sevr şartlarıdır. Açık konuşmak lazım Türkiye İstiklal Harbinden sonraki en büyük mücadelesini veriyor.

Bu güçler hassas noktamız olarak neremizi görüyorsa oraya odaklanıyor. Biliyorlar ki Türk milleti bir ve beraber olursa çelik yumruk tepelerine inecektir. Bugün asimetrik bir savaşla karşı karşıyayız. Terör örgütleri sadece piyondur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  Durmaya Kalkarsak Kendimizi Bulacağımız Yer Sevr Şartlarıdır

  ———–

  DURMAYACAĞIZ EVET ASLA DURMAYACAĞIZ AMA TEK BAŞIMIZA ELBETTE Kİ DEĞİL, STRATEJİK DOSTLUKLARINI KAZANMAYA BAŞLADIĞIMIZ VE BUNUN DA MÜMBİT MEYVELERİNİ ÇOK YAKINDA TOPLAYACAĞIMIZ BU TERÖRE MEYDAN OKUYAN ONURLU VE GÜÇLÜ BÖLGE (RUSYA VE İRAN) ÜLKELERİ VE LİDERLERİYLE TABİ Kİ !!!…

  22.12.2016 7:01 pm
 • MALCOLM-XX ;

  HÜKUMETİN YENİ BİR STRATEJİSİ DEMEK, YENİ İKTİDAR YOLU VE ÖMRÜ DEMEK, YANİ HÜKÜMET İÇİN YENİ BİR KUTLU ÖMÜR BAŞLANGICI DEMEKTİR Kİ BU DA YÖNETİM KADROLARINDA UYUM REVİZYONUNU, DANIŞMAN REVİZYONUNU GEREKTİRİR, YAKIT İKMALİNİ GEREKTİRECEKTİR ŞÜPHESİZ !!!…

  UNUTULMAMALI Kİ ‘SELEKSİYON’ OLAYI, LÜKS DEĞİL, TAMAMEN DOĞAL BİR GEREKLİLİKTİR !!!…

  22.12.2016 7:10 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER