RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Gençlik ve Spor Bakanlığı 20 Memur Alımı Sınav Tarihleri Açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 20 memur alımı sınav tarihleri açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı avukat kadrolarına 20 memur alımı sınav yerleri ve sınav tarihleri yayınlandı. Kaynak: Gençlik ve Spor Bakanlığı 20 memur alımı sınav tarihleri açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 20 Memur Alımı Sınav Tarihleri Açıklandı
13.02.2017 © RAST HABER

Gençlik ve Spor Bakanlığı 20 memur alımı sözlü sınavı hakkında duyuru yayınlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü avukat kadrolarına 20 kamu personeli alımı sözlü sınav tarihleri ve sınav yerleri açıklandı. Merkez ve taşra teşkilatında görev alacak kamu personelinin seçimi için yapılacak hukuk müşaviri ve avukatlık giriş sınavı tarih ve yerlerini aşağıdaki bağlantıdan sorgulayabilirsiniz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü avukat alımı ilanı 30 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Merkez teşkilatına 10, taşra teşkilatına 10 avukat personel alımı için başvurular 16 Ocak ile 24 Ocak tarihleri arasında alınmıştı. Bu kapsamda 30 Ocak 2017 tarihinde alınan başvuruların sonuçları açıklanmış, sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri ilan edilmişti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı avukatlık giriş sınavına 100 aday katılacak. Sözlü sınavlar 21 ve 24 Şubat tarihleri arasında, Spor Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilecek. Adayların sınava gitmeden önce sınav giriş belgelerini edinmeleri gerekiyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü avukat kadrolarına 20 memur alımı sözlü sınav giriş belgesi için TIKLAYINIZ.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER