RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

İsrail Suriye’ye Roket Saldırısı Düzenledi

İsrail Suriye’ye Roket Saldırısı Düzenledi
09.02.2017 © RAST HABER
RASTHABER-İsrail savaş uçakları geçtiğimiz akşam Suriye’nin Kuneytire kentinde bulunan konutları hedef aldı. 
Konuyla ilgili bir askeri kaynak tarafından verilen bilgiye göre, Siyonist düşman Kuneytire’de bulunan Baas şehrindeki bir apartmanı roketle hedef aldı. Ancak olayda herhangi bir kayıp yaşanmadı. Bu roket saldırısı İsrail Ordusu’na ait bir helikopter tarafından işgal altındaki Golan tepelerinden yapıldı.  
Söz konusu kaynak ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Yerleşim bölgesini hedef alan bu açıkça saldırı Arap Suriye Ordusu’nu terörist gruplara karşı mücadele etmekten vazgeçiremeyecektir. 
İsrail El-Nusra terör örgütü ve diğer himayesi altında olan teröristleri korumak amacıyla defalarca Suriye’ye saldırdı. Katliamcı Siyonist Rejim daha önce yaptığı açıklamalarda teröristlerle derin ilişkisi olduğunu itiraf etmiştir. Siyonist Rejim Suriye’deki terörist gruplara çeşitli gelişmiş silahlar temin etmektedir ve yaralı teröristleri de işgal ettiği topraklarda tedavi etmektedir. 
İsrail ordusu Kuneytire’ye saldırı düzenlediklerini itiraf etti. Bu saldırının Golan tepelerine isabet eden bir havan topuna cevap olarak yapıldığını iddia etti. 
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER