RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

İsrail’in 60 Özel Kuvveti Bahreyn’e Girdi

Bahreyn İnkılabı’nın altıncı yıldönümü arifesinde yetkili kaynaklar İsrailli 60 özel  askeri kuvvetinin Manama Havaalanı’na girdiğini duyurdu.

İsrail’in 60 Özel Kuvveti Bahreyn’e Girdi
14.02.2017 © RAST HABER

RASTHABER-Middle East Panorama şunları yazdı: “Bahreyn uluslararası havaalanında yetkili kaynaklar, Tel Aviv’den İsrail pasaportlu 60 kişilik bir grubun Katar Havayolları’yla Bahreyn’e girdiğini ve bu kişilerin beraberlerinde birçok büyük ahşap kutu olduğunu açıkladı.”

Yetkili kaynakların ifadesine göre, bu 60 kişilik grubu karşılamaya gelenler, bir grup güvenlik görevlisiydi ve Bahreyn İçişleri Bakanlığına ait araçlarla bu kişileri bilinmeyen bir yere götürdüler. Edinilen bilgilere göre, bu altmış kişinin ülkeye girişi güvenlik görevlilerinin artışına neden oldu ve görevliler kimsenin resim çekmesine izin vermedi. Hatta resim çeken bazı kişilere de engel oldu.

Times Of İsrail Gazetesi, İsrail Bölgesel İşbirliği Bakanı’ndan naklen, Manama ve Tel Aviv’in ekonomik işbirliğinin olduğunu ve Bahreyn’deki ayaklanmalara karşı bazı polis kuvvetlerine eğitim verme konusunda işbirliği yaptıklarını açıkladı.

İsrail Bölgesel İşbirliği Bakanı şunları söyledi: “İsrail Körfez Arap ülkeleriyle ilişkilerini geliştirmenin çeşitli yollarını arıyor.”

Söz konusu bakan ayrıca, Bahreyn Kralı ve ailesine Tel Aviv ve Manama’da sağlık hizmetinin verildiğini ve Avrupa ve Amerika pasaportlu Yahudi tüccarlar heyetinin son ziyaretinin Bahreyn Kralı’nın daveti üzere gerçekleştiğini belirtti. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  İsrail’in 60 Özel Kuvveti Bahreyn’e Girdi

  Bahreyn İnkılabı’nın altıncı yıldönümü arifesinde yetkili kaynaklar İsrailli 60 özel askeri kuvvetinin Manama Havaalanı’na girdiğini duyurdu.

  ————-

  BU VESİLEYLE TÜRKİYE’NİN ONURLU MÜSLÜMANLARI DA SORUYORLAR,

  (YAHU BAHREYN’DE İSRAİL ASKERİNİN NE İŞİ VAR ?!

  ORASI BİR MÜSLÜMAN ÜLKE TOPRAĞI MI, YOKSA SİYONİST İSRAİL TOPRAĞI MIDIR ALLAH AŞKINA ?! YÜCE İSLAM DİNİ’Nİ BAHREYN’DE BU KEPAZE DURUMLARA DÜŞÜREN BAHREY’İN HIRİSTİYAN, YAHUDİ PARDON REZİL, ÇAĞDIŞI, ANTİ DEMOKRATİK MÜSLÜMANSI DESPOT KRALLARININ VE ONLARI ORADA TUTAN HAÇLI VE SİYONİST DÜNYA GÜÇLERİNİN ALLAH BİN TÜRLÜ BELALARINI VERSİN İNŞAALLAH !!!…

  ŞEREFSİZLERİN ELİNDE YÜCE İSLAM DİNİ, ONURLU MUHAMMEDİ İSLAM NE REZİL HALE GETİRİLDİ GÖRÜYOR MUSUNUZ ?!…

  ORTADOĞU’DA KEPAZELİĞİN, ALÇAKLIĞIN BİNİ BİR PARA GERÇEKTEN !!!…

  ALLAH’IN BETİ BEREKETİ KAÇTI VALLAHİ !!!…

  14.02.2017 1:13 pm
 • MALCOLM-XX ;

  Times Of İsrail Gazetesi, İsrail Bölgesel İşbirliği Bakanı’ndan naklen, Manama ve Tel Aviv’in ekonomik işbirliğinin olduğunu ve Bahreyn’deki ayaklanmalara karşı bazı polis kuvvetlerine eğitim verme
  (BARIŞÇI BAHREYN’Lİ DEMOKRASİ YANLISI GÖSTERİCİLERİN KOL VE BACAKLARINI KIRMA EĞİTİMİDİR SANIYORUM VERECEKLERİ BU EĞİTİM ?!…)
  konusunda işbirliği yaptıklarını açıkladı.

  14.02.2017 1:23 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER