RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

MEB’in Çalıştayında Skandal İsimler

Milli Eğitim Bakanlığı, yürütülen çalışmaları değerlendirmek amacıyla bütün ilçe millî eğitim müdürlerine yönelik İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı düzenledi…

MEB’in Çalıştayında Skandal İsimler
23.12.2016 © RAST HABER

Milli Eğitim Bakanlığı, yürütülen çalışmaları değerlendirmek amacıyla bütün ilçe millî eğitim müdürlerine yönelik İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı düzenledi.

Antalya’da bugün de devam çalıştay bünyesinde ilçe milli eğitim müdürlerine eğitim amacıyla seminer verenler arasında, eğitimle yakından uzaktan ilgisi olmayan skandal isimler yer aldı.

Milli eğitimi belirleyen 985 ilçe müdürünün katıldığı organizasyonun içeriği “Eğitim yönetimi” olarak belirlendi.

Çalıştaya ilçe milli eğitim müdürlerine eğitim vermek amacıyla, gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, gazeteci-yazar Ahmet Taşgetiren ve Yusuf Kaplan katıldı. İlçe müdürleri ise bu isimleri dinledi ve sorumlu oldukları bölgelerde uygulamak üzere not aldı.

Peki kim bu isimler…

Abdurrahman Dilipak; AKP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı ve İslamcılığın önde gelen isimlerinden.

Ahmet Taşgetiren; Hükümete yakın Star gazetesi yazarı, AKP’nin medyadaki seslerinden ve Cemaat’in gazetesi Bugün’ün eski yazarlarından.

Yusuf Kaplan; Yeni Şafak gazetesi yazarı, yakın döneme kadar Türk medyasında Gülen’e övgüler düzmesiyle, Pensilvanya’ya giderek Gülen’in eline yüz sürmesiyle biliniyor.

İşte o seminerden fotoğraflar…

Odatv.com

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER