RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Katil, Erdoğan’ın Korumacılığı Yanısıra AKP Toplantılarına Da Katılmış

Katil, Erdoğan’ın Korumacılığı Yanısıra AKP Toplantılarına Da Katılmış
20.12.2016 © RAST HABER

RASTHABER- Rus Büyükelçi Andrey Karlov’a yönelik hain saldırısının ardından yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Vahhabi- tekfirci düşüncenin Türkiye’nin güvenlik organlarının içine kadar sızması Türk politikacıların tarihi hatalarının bir ürünüdür. Mert Altıntaş’ın elinde silahla Halep hakkında söylediği şeyler, başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere bakanlar ve milletvekillerinin yıllardır Suriye ve halep hakkında söylediklerinden pek farklı değildir.

Halep Suriye’nin bir şehri ve Suriye ordusu tarafından geri alınmıştır. Ama yöneticilerin söylemleri ve havuz medyasının kışkırtıcı yayınlarıyla halk galeyana getirilerek Rusya ve İran diplomatik temsilcilikleri önüne gönderilirken birilerinin de bu atmosferde böyle cinayetler işleyebileceği öngörülmeliydi.

Bu arada sosyal medyada Rusya Büyükelçisi’nin katilinin Gülen cemaatinin değil, AKP’nin destekçilerinden olduğu yönünde resimler paylaşıldı. İster FETÖ yanlısı olsun ister başka bir terör örgütü üyesi yöneticilerin bölgesel ve uluslararası konulardaki yanlış söylemleri sürdürmesi ve halka mezhebi taasupları şırınga ettikleri sürece maalesef daha nice Mevlüt Mert gibi teröristlere tanık olacağız gibi.

Ayrıca Rus Büyükelçi Karlov’u öldüren Çevik Kuvvet polisi Mevlüt Mert Altıntaş’ın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Aralık 2014 Konya ve 1 Şubat 2015 Bursa seyahatlerinde de görevde olduğu belirlendi.

6f4204f6-15ee-4ce4-8786-b30d9f72bc47

  6e41e1ae-4c40-45e1-b774-029b17ded522

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • asç ;

  Hain münafıklara kurtuluş yok
  Fitneci Münafıklar bir daha rezil oldular
  Kim bilir müminler için ne planlar kuruyorlardi.
  Ondan başka ilah olmayan yüce Rabbimiz onları hep böyle rezil etsin, yüzlerini kara çıkartsın dünyada ve ahirette lanet etsin mazlumların intikamini onlardan alsın tüm tuzaklarını onlara çevirsin

  20.12.2016 2:04 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER