RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Meteoroloji’den İstanbul İçin Uyarı

Yurt genelinde kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. AKOM’dan alınan bilgilere göre, Sibirya’nın soğuk havası ile yoğun ve kuvvetli kar yağışı bugün ve Salı gününde de yeniden etkili olması bekleniyor

Meteoroloji’den İstanbul İçin Uyarı
09.01.2017 © RAST HABER

Geçtiğimiz Cuma gününden itibaren İstanbul’da etkisini sürdüren kar yağışı dün gece de devam etti. Kar yağışıyla beraber Sabah saatlerinde hava sıcaklığında da büyük düşüş yaşandı.

TAKSİM MEYDANI BEYAZA BÜRÜNDÜ

Yağış sırasında Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi beyaza bürünürken, vatandaşlar kar yağışı nedeniyle yürümekte zorlandı. Birçok kişi şemsiyelerini açarak kardan korunmaya çalışırken, bazı vatandaşlar ise karda dolaşarak kar yağışının tadını çıkardı.

BU 3 GÜNE DİKKAT!

AKOM’dan alınan bilgilere göre, Sibirya’nın soğuk hava ile yoğun ve kuvvetli kar yağışının bugün ve Salı günleri yeniden etkili olması bekleniyor. 3 gün boyunca fırtınamsı rüzgar ve kar yağışı nedeniyle kara, hava ve deniz ulaşımında aksamalar yaşanabilir

İSTANBUL’DA 10 OCAK SALI GÜNÜ (YARIN) OKULLAR TATİL Mİ?

Yurtta kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bir çok ilde eğitim öğretim yapılmayacak. Kar yağışının artarak devam ettiği illerde öğrenciler okulların salı günü de tatil olup olmayacağını merak ediyor. Valiliklerden ilerleyen saatlerde açıklama gelmesi bekleniyor.

BU GÜNLERE DİKKAT!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nin (AKOM) uyarısına göre, yoğun ve kuvvetli kar yağışının bugün ve yarın da etkili olması bekleniyor.

Ancak İstanbul’da perşembeye kadar kar ve kar karışık yağmur etkili olacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER