RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Munafıkların Yalan Haberleri Konusunda Ciddi Uyarı!

Irak’ın tanınmış büyük taklit merciilerinden Ayetullah Sistani, terör örgütü münafıklar güruhunun Tekfiri IŞİD terör örgüttüne karşı sürdürülen mücadeleyle ilgili gerçek dışı uyduruk haberler yayınlamaları konusunda uyarıda bulundu.

Munafıkların Yalan Haberleri Konusunda Ciddi Uyarı!
24.12.2016 © RAST HABER

İRİB haber ajansının bildirdiğine göre Kerbela Cuma namazı imamı ve Ayetullah Ali Sistani’nin temsilcisi bu haftaki Cuma namazı hutbesinde terörizmle mücadele konusunda münafık teröristler güruhunun Irak ordusu ve direniş güçlerinin iradesini kırma yönündeki girişimlerine temasla, Irak ordusu ve halk direniş güçlerinin bu gibi yalan ve uyduruk haberlerden etkilenmeyeceklerini bildirdi.

Necef’in bir diğer taklit merciilerinden Ayetullah Muhammed Taki Muderrisi de Papa’ya çağrıda bulunarak ırkçılık ve şiddete karşı çıkmasını isteyerek, dünyadaki mevcut krizlerin dünya genelinde kapsamlı bir işbirliği olmaksızın giderilemeyeceğini bildirdi.

Ayetullah Müderrisi ayrıca dünyada terörizme karşı mücadele için BM çatısı altında güvenlik konseyine paralel yeni uluslararası bir kuruluşun oluşturulmasını istedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER