RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Numan Kurtulmuş’tan Anayasa İtirafı

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, “Anayasa değişiklik teklifi kamuoyunda yeterince tartışılmadı” dedi.

Numan Kurtulmuş’tan Anayasa İtirafı
01.02.2017 © RAST HABER

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, “Anayasa değişiklik teklifi kamuoyunda yeterince tartışılmadı” dedi. 

Numan Kurtulmuş’un Habertürk’ten Kübra Par’ın ilgili sorusuna şöyle yanıt verdi: 

AK Parti tabanında da ikna olmayan bir kesim olduğu düşünülüyor. Onlara vereceğiniz özel mesajlar olacak mı?

Anayasa değişiklik teklifi kamuoyunda yeterince tartışılmadı. Anketlerden gördüğümüz kadarıyla kararsız seçmenler var. Bütün partilerin tabanında da kararsız seçmenler var. AK Parti seçmenini en iyi mobilize eden partidir. Ne getireceğini, hangi eksiklikleri gidereceğimizi çok iyi anlatacağız. Kampanya yapıldıkça kararsızların süratle “Evet” diyeceklerine inanıyorum.” 

ajanslar

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • zeytindalı ;

    bu anayasa değişiklik maddelerinde çok saçma maddeler var özellikle iki madde çok saçma bunlardan birisi 18 yaşında milletvekili olabilme. ağır vasıta ehliyeti için bile önceki yaş 21 iken millet vekili olabilme yaşı 18 mi olacak demekki ağır vasıta kullanabilmek devleti yönetmekten dahamı akıl veya olgunluk isteyen birşey? yada devletiminde ne kadar ehemmiyet ediyorsunuz bu birşeyleri gösteriyor.

    01.02.2017 8:28 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER