RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

ÖSO Tam Bir Direniş Hareketidir

ÖSO Tam Bir Direniş Hareketidir
25.12.2016 © RAST HABER

SGK Şehit Erol Olçok Kampüsü açılışında konuşan Erdoğan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin öncülüğünce sürdürülen Fırat Kalkanı Harekâtı’na destek veren ÖSO’ya ilişkin de “ÖSO terör örgütü değildir, tam bir direniş hareketidir” değerlendirmesini yaptı.

Erdoğan, devam eden ve son olarak 16 askerin hayatını kaybettiği IŞİD’in elinde bulunan El Bab operasyonu hakkında “İşin bu bölümü bitti ama şimdi Münbiç var. Münbiç’ten sonra Amerika ile el ele verebilirsek Rakka var” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  ÖSO Tam Bir Direniş Hareketidir

  ————–

  ŞİMDİ BU OLMADI GERÇEKTEN !…

  BİRİLERİ DE ÇIKIP, ”PKK, TÜRKİYE’DEKİ KENDİ HALKININ GÜÇLÜ VE ŞEREFLİ BİR DİRENİŞ HAREKETİDİR” DERSE, BU, TÜRKİYE’MİZİN BİRLİK VE BERABERLİK RUHUNA HİZMET EDEN BİR TEZ OLARAK GÖRÜLEBİLİR Mİ ?! EN BÜYÜK DİRENİŞÇİ OLAN İSE, ASLINDA BİRLİK BERABERLİK RUHUYLA HAREKET EDEREK, ORTAK ULUSAL KUTSAL ÇIKARLARA HİZMET ETMEKTE OLAN TÜM ÜLKE HALKIMIZIN BİZZAT VE DOĞRUDAN KENDİSİDİR ŞÜPHESİZ !

  BU BAĞLAMDA, DOĞRUSU SURİYE VE TÜRKİYE ÜLKELERİNİN BÖLÜCÜ, ULUSAL BİRLİĞİ YARALAYICI DİRENİŞ HAREKETLERİNE DEĞİL, ULUSAL BİRLİK HAREKETLERİNE, KUVAYİ MİLLİYE RUHUNA İHTİYAÇLARI VARDIR ! KENDİMİZ İÇİN İSTEDİĞİMİZİ BAŞKALARI İÇİN DE İSTEMEK ZORUNDAYIZ, BÖLGEDEKİ KARŞILIKLI BARIŞ VE DOSTLUĞUMUZUN KALICILIĞI, DÜZEYLİLİĞİ AÇISINDAN VE AYNI ZAMANDA DA, YURT VE DÜNYADAKİ SAYGINLIĞIMIZIN GARANTİSİ AÇISINDAN BU ÇOK ÇOK ELZEM BİR SEBEP OLUŞTURMAKTADIR ŞÜPHESİZ !!!

  25.12.2016 9:06 am
 • asç ;

  Rabbimiz yalancilerin belasini versın

  25.12.2016 11:34 am
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER