RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Peki Sırada Ne Var?

Yeni Başkan belli ama henüz yeni düşman kim olacak o belli değil.

Peki Sırada Ne Var?
17.02.2017 © RAST HABER

Amerika’nın kanlı tarihini bilmeyen yoktur.

Aslında Amerika için de; İsrail için kullanılan “İşgal Rejimi” tabirini kullanmak yerinde olur ve hal böyle olunca da; o toprakları “İşgal Toprakları” diye adlandırmak gerekir.

Uzadı uzadıya Amerika’nın kanlı tarihini masaya yatırmaya gerek yok.

Yok, çünkü böyle bir şeye kalkışırsak Büyük Şeytan Amerika’nın öncülüğünü yaptığı binlere yakın saldırı ve savaşı, milyonlarca katledilen Kızılderili, siyahi, sarı benizli, yerlisi yabancısı… saymak gerekir.

Baba Bush’un bölgeye hakim olma aşkı; çılgınlar gibi etrafına saldıran ve zamanında Büyük Şeytan’ın en sadık kullarından birisi olan Saddam’ın Kuveyt işgali ile güzel bir senaryoya dökülmüş, gömülü nükleer silahlar peşine düşülmüş ve sonrasında binlerce masum insan katledilip, Irak yaşanmaz bir ülkeye çevrilmişti.

Daha sonra Amerika’nın başına geçen yakışıklı çocuk Bill Clinton ise yeni hedef olarak Taliban’ı göstermiş; Afganistan ve çevresinde “Taliban’a Ölüm!” adı altında yüz binlerce insanı katletmişti. Hükümetinin sonuna doğru el-Kaide adını gündeme taşımış ve yerine gelecek olan Oğul Bush’un kucağına böyle bir evlat bırakmıştı.

George Walker Bush ile kısa sürede palazlandırılan el-Kaide, 60’lı yıllarda yapımına başlanan ve standartlarına göre yaşlıca sayılabilecek İkiz Kuleler’e yani Dünya Ticaret Merkezi’ne saldırmış ve  11 Eylül olarak adlandırılan katliamı gerçekleştirmişti.

Başrollerini Oğul Bush’un oynadığı ve Müslümanları karalayan yeni bir filmi izlemekteydik artık.

Derken sütlü çikolata kıvamında hem de ikinci adı Hüseyin olan Barack Hussein Obama görevi devralmış ve bıkkınlık getiren el-Kaide ile mücadele ettikten sonra kendisi için adına ülkemizde önce IŞİD denilip ardından DAEŞ’e evrilecek az maliyetli, çok fonksiyonlu yeni bir oyuncak ürettirmişti.

Rahmetli (!) Davutoğlu’nun bile, bu mücahitler karşısında gözleri dolmuş ve onlara; “Öfkeli bir kaç civanmert!” deyivermişti.

Bunların hepsi yakın geçmiş hatta geçmemiş. Konuyu özetlemek gerekirse; Amerika’nın yani dünyamızın yeni SÜPER DÜŞMAN’ı kim oluverecek acaba?!

Amerika, artık bıkkınlık getiren şu sözde Müslüman oyuncularının yerine rotasını başka yöne çevirip; zeka ve kurgu yönünden daha güçlü bir senaryo ile belki karşımıza çıkıp bizi şaşırtabilir.

Neden olmasın? Belki de Donald Trump ile…

ehlibeytalimleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER