RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Perinçek’ten Bahçeliye Cevap

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Eğer Doğu Perinçek ile Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle Sayın Erdoğan’ı tercih edebileceğimizi herkes bilmelidir” sözlerine yanıt verdi.

Perinçek’ten Bahçeliye Cevap
07.02.2017 © RAST HABER

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin bugün düzenlenen grup toplantısında ‘başkanlık referandumu’ndaki ‘evet’ kararına ilişkin açıklamalarda bulundu. MHP lideri Bahçeli, “Eğer Doğu Perinçek ile Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle Sayın Erdoğan’ı tercih edebileceğimizi herkes bilmelidir” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin bu sözlerine Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten yanıt geldi. “Sövgüleri bırakalım, karşılıklı saygı çerçevesinde bu referandumu götürelim. Doğu Perinçek düşmanlığının arkasında Amerika Birleşik Devletleri var.Şunu vurgulayarak belirtmek isterim. ‘Evet’ diyenler de ‘hayır’ diyenler de düşman değildir, bu toprakların Türkiye topraklarının insanlarıdır. ‘Evet’ ve ‘hayır’ diyenleri kamplaştıran pusulardan, kurşunlardan bahseden söylemlerden uzak durmalarını herkese tavsiye ederim” diyen Doğu Perinçek, Devlet Bahçeli’nin kendisi için söylediği sözleri hatırlatıp, “Erdoğan’ı da tercih etseler Doğu Perinçek’i tercih etmiş olurlar. Çünkü, sayın Erdoğan’ın başında bulunduğu Adalet ve Kalkınma Partisi, birçok konuda Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in savunduğu siyasetlere gelmiştir” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  “Erdoğan’ı da tercih etseler Doğu Perinçek’i tercih etmiş olurlar. Çünkü, sayın Erdoğan’ın başında bulunduğu Adalet ve Kalkınma Partisi, birçok konuda Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in savunduğu siyasetlere gelmiştir” ifadelerini kullandı.

  ————-

  DOĞRUYA DOĞRU !

  BAHÇELİ, HER İKİ TERCİHİNDE DE, AMERİKA DIŞI BİR TERCİHİ SEÇMEK DURUMUNDADIR , LAF SALATASI DEMEK İSTEMİYORUM, LAF KALABALIĞINA GEREK YOKTUR ELBETTE Kİ . HAA.. BAHÇELİ, EVET TERCİHİNİ ZORLARSA, HAYIRLARIN KAZANMASINI DESTEKLEMİŞ OLUR AMA O ZAMAN CB. ERDOĞAN, CUMHURBAŞKANLIĞI YA DA AK PARTİ MEVCUT YÖNETİMİNİ FİLAN KAYBETMEZ; PEKİ NEYİ KAYBEDER CB. ERDOĞAN O ZAMAN ? SINIRSIZ YETKİLERLE DONATILMIŞ BAŞKANLIĞI KAYBEDER YANİ, ÖLÜNCEYE KADAR YARGILANMADAN GÖREVİNİ YA DA YAŞAMINI SÜRDÜREBİLME ZIRHINDAN, ANAYASAL GÜVENCESİNDEN MAHRUM KALIR YALNIZCA !!!… YİNE AMERİKA KAZANAMAZ ÇÜNKÜ AK PARTİ ZATEN HER ZAMAN GÜÇLÜ KALIR ÇÜNKÜ MUHALEFET CEPHESİNİ CHP’NİN ŞİMDİKİ LİDERİ SN. KILIÇDAROĞLU, HAYIR ZAFERİNDEN SONRA HÜKUMETİ ERKEN SEÇİME ZORLASA VE GİDİLSE BİLE, DEDİĞİM GİBİ SN. KILIÇDAROĞLU’NUN, VATANSEVER MUHALEFET CEPHESİNİ TOPARLAYIP DA, AK PARTİ’Yİ KESİN BİR SEÇİM YENİLGİSİNE UĞRATMASI ÇOK ZORDUR ! TOPARLAYAMAMASI NEDENİ DE, GEÇEN SEÇİMDE, KENDİSİNE VP , BTP VE DSP VS. GİBİ PARTİLER VE ARKALARINDAKİ VATANSEVER HALKIN İSTEĞİYLE BU PARTİLERİN CHP LİDERİNE UZATTIKLARI ‘SEÇİM GÜÇ BİRLİĞİ’ ELLERİNİ MAALESEF AÇIKLAYAMADIKLARI BİRİLERİNDEN GELEN BİR SİNYAL SONRASINDA (ÇÜNKÜ BTP İDDİA EDİYOR BUNU !) , KALPLERİNİ KIRIP, RENCİDE EDEREK VE GÜVENİLMEZ HALLER ARKADA BIRAKARAK MAALESEF REDDETMİŞTİR Kİ, SÖYLENEN MAALESEF BUDUR VE BU KONUDA YAPILACAK İNANDIRICI BİR AÇIKLAMAYI DA TÜM TÜRKİYE SİYASİ KAMUOYU GERÇEKTEN MERAKLA BEKLEMEKTEDİR CHP LİDERİNDEN !!!… KEŞKE BU GÜVEN KÖPRÜLERİ YIKILMAMIŞ OLSAYDI VE ZANNEDİLDİĞİ ÜZERE BU PARTİLERİN GÜÇ BİRLİKLERİNİN ARASINA, İDDİA EDİLEN BU KİRLİ SİNYAL VERİCİLERİ GİRMEMİŞ OLSALARDI DİYORUM AÇIKÇASI !…

  08.02.2017 12:39 am
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER