RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Reina Saldırısının Görgü Tanığı: Üzerimden İnsanları Sıyırıp Çıktım

İstanbul Beşiktaş’ta Reina’ya düzenlenen ve en az 35 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısından kurtulan Sinem Uyanık isimli bir görgü tanığı, 2 kişinin silahla etrafa ateş ettiğini söyledi.

Reina Saldırısının Görgü Tanığı: Üzerimden İnsanları Sıyırıp Çıktım
01.01.2017 © RAST HABER

Terör saldırısı sırasında gece kulübünde bulunan ve hastane kapısında gazetecilere açıklama yapan Sinem Uyanık, yaşananları şu sözlerle anlattı: “Eğleniyorduk. Birden bire insanlar koşuşturmaya başladılar. Sonra eşim bana ‘sakın korkma’ dedi. Üzerime atladı. İnsanlar üzerimden koştular. Eşim 3 yerinden vuruldu. Üzerimden insanları sıyırıp çıktım. Çok korkunçtu. İki kişi silahla ateş ediyordu. Barut kokuyordu içerisi. İnsanlar kanlar içindeydi. Sonra ambulans ve polisi aradık. Polis ‘sakın kıpırdamayın yoksa kurban olursunuz’ dedi. Hiç kıpırdamadık. Sonra özel harekat girdi içeriye. Cam kırıkları vardı, insanlar üzerimize basarak geçtiler. Polis geldi ‘yere yatın, teslim olun, elinizi başınızın üzerine koyun’ dedi. Özel harekat polisi ‘yavaşça yerden ilerleyin’ dedi. Üst kata çıktık.”

‘HERKESİ TARADILAR’

Şişli Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen bir yaralı da, “Herkesi taradılar. 3-4 kişi taramalarla taradı. Sağ olan herkesin kafasına sıktılar içeride” diye konuştu.

ekran-alintisi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER