RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Rusya ve İran Karşıtı Gösterileri Kim Örgütledi

Burada bir ara verip, o eylemler ve manşetler öncesinde Türkiye dışında hangi ülkelerin Halep’te olanlar için Esad, Rusya ve İran’ı hedef gösterdiğini hatırlatalım.

Rusya ve İran Karşıtı Gösterileri Kim Örgütledi
20.12.2016 © RAST HABER

ABD’nin hazırladığı, eş başkanlığını da Türkiye, İtalya ve Yemen’e verdiği BOP, diğer adıyla Genişletilmiş Orta Doğu Projesi veya Bush’un ifadesiyle, “Büyük Haçlı Seferi Projesi” yürürlükte mi? Yürürlükte.

BOP’da sadece Irak ve Suriye’nin değil, Türkiye ve İran’ın bölünmesi de var mı? Var.

CIA’nın 21. yüzyıl için hazırladığı projeksiyonda, “Sünni dolunayı ile Şii hilâlin savaşı”, yani Müslümanın Müslümana kırdırılması öngörüldü mü? Evet.

Daha 2005 yılında NATO’nun yeni misyonunun, “Cihadizm ve İslamcı terörizmle savaş, yeni Berlin duvarının da Ortadoğu” olmasına karar verilirken, “İran tehdidine karşı İsrail’in güvenliğinin sağlanması ve bunda Sünni Türkiye’nin rolüne” ilişkin yol haritası çizildi mi? Çizildi.

>>YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ<<

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  Rusya ve İran Karşıtı Gösterileri Kim Örgütledi

  Burada bir ara verip, o eylemler ve manşetler öncesinde Türkiye dışında hangi ülkelerin Halep’te olanlar için Esad, Rusya ve İran’ı hedef gösterdiğini hatırlatalım.

  —————

  BU ALÇAK VE BÖLGE BARIŞINI SABOTE EDEN VE BÖLGE SAVAŞLARINI İSTEYEN HAÇLI VE SİYONİST KUŞATMANIN, TÜRKİYE SİYASET, İNANÇ VE STK’LARI İÇERİSİNDEKİ, HALKLAR ARASI DÜŞMANLIKLARI KÖRÜKLEYEN VE ‘YURTTA/ BÖLGEDE/DÜNYADA BARIŞ’ DİYEREK BU SON STRATEJİK BARIŞÇI YÖNELİMLERİ NEDENİYLE AK PARTİ’YE DÜŞMANLIK SERGİLEYEN ADAMLARI OLAN KRİPTOLARIDIR BUNLAR ŞÜPHESİZ !!! …

  SİYONİMİN BOZGUNCU LEHİNE OLARAK DÜŞMANLIKLARI KÖRÜKLEYEN BU ALÇAKÇA NÜMAYİŞLERİ, ZERRE KADAR ŞÜPHEMİZ OLMADAN BELİRTMELİYİZ Kİ BU BÖLGE BARIŞI VE AK PARTİ DÜŞMANI OLAN KRİPTO BİREY VE GÜRUHLAR ÖRGÜTLEDİLER ELBETTEKİ !!!…

  BU BİREY VE GÜRUHLARIN, YABANCI SERVİS BAĞLANTILARI DA ARAŞTIRILMAYA DEĞER BİR KONUDUR BENDENİZE GÖRE !!!…

  PEKİ BÖLGE BARIŞI VE MÜREFFEH ORTAK GELECEĞİNİ, ÜLKE VE YÖNETİMİ ALEYHİNE YARASIZCA SABOTE EDEN VE BARIŞÇI TOPLUM DAVRANIŞLARINI İÇERMEYEN VE TERSİNE DÜŞMANLIKLARI KÖRÜKLEYEN BU SALDIRGAN, YIKICI VE TERÖRÜ TAHRİK EDEN BU NÜMAYİŞLERE AK PARTİ YÖNETİMİNİN ANLAMSIZ VE YARARSIZCA SESSİZ VE MÜSAMAHAKAR GÖRÜNTÜ VERMESİNE NE DENMELİ VE HANGİ ÜLKE VE PARTİ YARARINI GÖZETEN AKLİ TEMELE OTURTMALIYIZ BİLEMİYORUM DOĞRUSU ?!

  20.12.2016 9:46 pm
 • asç ;

  Daccalizim
  Ahir zaman fitnesi kaynıyor bu fitne burda durmaz çokların ruhlarını acıtır ruhlarını yakar imanlarını kül eder
  Ondan başka ilah olmayan yüce Rabbimiz zalimlara karşı müslümanlara münafıklara karşı müminlara yardım etsın bizi ve fitneden uzak mümin kardeşlerimizi bacılarımızı korusun

  21.12.2016 6:56 am
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER