RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Ses Kaydı Sızdı John Kerry’den IŞİD İtirafı

Ses Kaydı Sızdı John Kerry’den IŞİD İtirafı
06.01.2017 © RAST HABER

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin, Suriyeli “muhaliflerle” yaptığı toplantının ses kaydının tamamı sızdırıldı.

Bu kaydın bir kısmı, geçen Eylül ayında New York Times tarafından yayımlanmıştı. Ekim ayında da, CNN ses kaydını önce yayımlamış, sonra “katılımcıların güvenliğini” gerekçe göstererek kaydı silmişti.

Ancak Wikileaks, Kerry ile “muhaliflerin”, BM’deki Hollanda Misyonu’nda yaptıkları toplantının 37 dakikalık kaydını yayımladı.

Kerry bu toplantıda, Suriye’ye askeri müdahale için Obama’yı zorladığını ancak başarısız olduğunu söylüyor.

Daha önemlisi, Kerry,  IŞİD’in büyüyüp güçlenmesini uzaktan izlediklerini, bunu da Beşar Esad’ı müzakereye zorlamak için yaptıklarını itiraf ediyor.

sol

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • MALCOLM-XX ;

    Kerry bu toplantıda, Suriye’ye askeri müdahale için Obama’yı zorladığını ancak başarısız olduğunu söylüyor. (KERRY OBAMA’YI MÜDAHALEYE ZORLADI ÇÜNKÜ KERRY, ABD’DEKİ DERİN DEVLET OLAN BÜYÜK SİYONİST PATRONLARIN, OBAMA’NIN YANINA ÖZENLE SEÇİLEREK YERLEŞTİRİLMİŞ BİR ELEMANDI AMA HER HALUKARDA KISMEN ÖZGÜR OLBİLEN OBAMA’YA HER ZAMAN VE HER KONUDA GÜÇ YETİREMEMİŞTİ ŞEKİL A’DA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE !!!…

    BYE BYE KERRY !!!…)

    Daha önemlisi, Kerry, IŞİD’in büyüyüp güçlenmesini uzaktan izlediklerini, bunu da Beşar Esad’ı müzakereye zorlamak için yaptıklarını itiraf ediyor. (ZATEN KERRY’NİN ORTADOĞU’DAKİ PATRONU İSRAİL, ”IŞİD’İN YOK EDİLMESİ, İSRAİL ÇIKARLARINA UYGUN DEĞİLDİR !…” DEMEMİŞ MİYDİ ?! …

    06.01.2017 10:39 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER