RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Siyonist Rejim Ve Terörizmle Mücadele Öncelikli Görevimizdir

Lübnan Cumhurbaşkanı, İsrail ve terörizmin Lübnan’a karşı iki tehdit olduğunu vurgulayarak, terörizmi engellemek için caydırıcı operasyonların devam edilmesiyle ilgili olarak bazı tavsiyelerde bulundu.

Siyonist Rejim Ve Terörizmle Mücadele Öncelikli Görevimizdir
06.01.2017 © RAST HABER

RASTHABER- Lübnan’da Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn başkanlığında düzenlenen Lübnan Yüksek Savunma Konseyi toplantısının sonunda, Konseyin Genel Sekreteri Muhammed Khayr yayınladığı bildiride şu açıklamalarda bulundu: ‘Mişel Avn İsrail ile mücadele etmek için her zaman hazırlıklı olunması gerektiğini vurguladı ve terörizmle mücadele ve ülkede güvenliğin sağlanması için caydırıcı operasyonların devam etmesi konusunda tavsiyelerde bulundu.

Bu bildiriye göre, Lübnan Yüksek Savunma Konseyi ülke genelindeki güvenlik durumunu değerlendirdi. Askeri ve güvenlik birimleri komutanları aracılığıyla ülkenin çeşitli bölgelerinde istikrarı korumak için alınan gerekli tedbirler hakkında bilgiler sunuldu.

Mişel Avn bu toplantıda şu açıklamalarda bulundu: ‘Askeri kuvvetler ve güvenlik servisleri arasında özellikle bilgi alışverişi konusunda sağlanan koordinasyon, bu kuvvetlerin ülkedeki güvenliği ve istikrarı korumak için aldıkları önlemelerin başarılı olmasını garantilemektedir.

Lübnan’a karşı oluşan tehditlerin kaynağı ilk olarak aşikar bir düşman olan Siyonist Rejim ve ikinci olarak ta hiçbir din ve kural tanımayan terörizmdir ve bizim görevimiz ülke güvenliğini korumak ve vatandaşların huzur ve selameti için bu iki düşmanla mücadele etmektir.’

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER