RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Suikastçi 15 Temmuz’dan Sonra Tam 8 Kez Erdoğan’la Aynı Programda…

Rusya Büyükelçisini öldüren polisin 15 Temmuz sonrası Erdoğan’ın katıldığı 8 programda görev yaptığı ileri sürüldü.

Suikastçi 15 Temmuz’dan Sonra Tam 8 Kez Erdoğan’la Aynı Programda…
21.12.2016 © RAST HABER

Rusya Büyükelçisi Karlov’u öldüren suikatçi polis Mevlüt Mert Altıntaş’ın 15 Temmuz sonrası Erdoğan’la 8 kez aynı programa katıldığı ileri sürüldü.

Konuyla ilgili bir köşe yazısı kaleme alan Abdulkadir Selvi, “Türkiye’yi yönetilemez bir ülke haline getirmek istiyorlar. Türkiye’yi 12 Eylül öncesinde olduğu gibi bir kaosa sürüklemek peşindeler” derken, “İş, AK Parti ve Erdoğan meselesi olmaktan çıktı. İş, Türkiye meselesi oldu. Devlet çökerse hepimiz altında kalırız” ifadelerini kullandı.

Hürriyet’ten Abdulkadir Selvi’nin köşe yazısında konuyla ilgili şu ifadeler yer aldı:

“Suikastçı polis, 15 Temmuz’dan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ankara’da katıldığı 8 programda görev üstlenmiş. Cumhurbaşkanlığı korumalarından hemen sonra iç güvenliği sağlayan ekip arasında. Allah korusun orada da harekete geçebilirdi.

15 Temmuz darbe sabahı saat 07.45’te görev yaptığı Ankara Çevik Kuvvet Müdürlüğü’ne gelip, 1 günlük sağlık raporunu teslim edip giden FETÖ’cü polisin, darbe gecesi ne yaptığı henüz bilinmiyor.

Ancak Körfez Dershaneleri’ne gittiği, eğitim masraflarının Sökeli firari işadamı Şahin İlgi tarafından karşılandığı biliniyor. 

Elbette ki bunlar, onun bir suikastçı olduğunu izah etmeye yetmiyor. Bağlantılarının ortaya çıkarılması gerekiyor. Suikast talimatını kimden aldı, kendisine kimler yardım etti? 

Daha da önemlisi, neden Rusya Büyükelçisi hedef seçildi? Bu suikastla Rusya ve Türkiye’ye verilmek istenen mesaj neydi?

Bu suikastın Türkiye ve Rusya’ya bakan yüzleri var. Suikast üzerinden iki ülkeye mesaj veriliyor. Bu mesaj FETÖ’yü de aşan bir mesaj. Bu mesajın bir köşesinde Suriye’de kurulmak istenen düzen var. Suriye hesaplaşması bu kez Ankara’nın ortasında yapıldı.

17 Şubat 2017 Merasim Sokak, 18 Ağustos Elazığ Emniyet Müdürlüğü, 10 Aralık Beşiktaş, 17 Aralık Kayseri saldırılarında aynı tip bomba kullanıldı. Batılı bir ülkeye ait olduğu tespit edilen fabrikasyon bombanın Suriye’de PYD-YPG’ye verilen bombalar olduğu ortaya çıktı.

Hedef ne? 

PKK’yı da FETÖ’yü de aşan uluslararası bir operasyonla karşı karşıyayız. Türkiye’yi yönetilemez bir ülke haline getirmek istiyorlar. Türkiye’yi 12 Eylül öncesinde olduğu gibi bir kaosa sürüklemek peşindeler. Rus Büyükelçi’nin vurulduğu Çağdaş Sanatlar Merkezi’nin hemen yanında, her tarafın polis kaynadığı bir yerde, suikasttan 7 saat sonra bu kez Amerikan Büyükelçiliği’nin önünde bir şahıs ateş açıyor. Beyler, biz bu filmi seyrettik. Hem de 12 Eylül’den önce.

İş, AK Parti ve Erdoğan meselesi olmaktan çıktı.

İş, Türkiye meselesi oldu. 

Devlet çökerse hepimiz altında kalırız.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  İranlı koruma polisinden skandal hareket!

  Rusya’nın başkenti Moskova’da bugün düzenlenen Türkiye-İran-Rusya üçlü zirvesi sırasında bakanların arkasında bekleyen İranlı polisin küstah bir şekilde başını çevirerek sürekli olarak Türk polisine bakması dikkat çekti.

  ————

  BU NE MENEM, BU NASIL BİR GAZETE ALLAH’IM ?!

  AKİT, İRAN-TÜRK DÜŞMANLIĞINI, HİÇ BİR ŞEY BULAMASA BİLE, BU KRİTİK GÜN VE RUS BÜYÜKELÇİYE KALLEŞÇE YAPILMIŞ SUİKAST ORTAMINDA BİLE BU DENLİ DANGIL DUNGUL HABERLERİ YAPMAYI ISRARLA SÜRDÜRÜYORSA VALLAHİ HELAL OLSUN BU İRAN DÜŞMANLIĞINA !!! ŞAPKA ÇIKARIYORUM BU SUİKAST TEŞVİKÇİSİ AKİT GAZETESİNİN İRAN YADA İRAN’LI MÜSLÜMANLARA OLAN BU KORKUNÇ KİNİNE, BAĞIŞLAYINIZ BENİ LÜTFEN, ŞAPKA ÇIKARIYORUM ARKADAŞ (!?) VALLAHİ NE DİYEYİM BAŞKA Kİ ?!…

  BAKINIZ HER İKİ KOMŞU VE KARDEŞ ÜLKE HALK VE YÖNETİMLERİNE, KAMUOYLARINA BİR ÖNERİ GETİRİYORUM :

  HER İKİ ÜLKEDE DE BÖYLESİNE ÜLKE İNSANLARINI BİRBİRLERİNE KARŞI KIŞKIRTAN VE DÜŞMANLIKLARI KÖRÜKLEYEN KÖTÜ VE TEHLİKELİ DAVRANIŞLAR, YASAL SUÇ VE CEZALAR KAPSAMINA ALINMALI, ÜLKELER VE HALKLARARASI DÜŞMANLIK VE SAVAŞ SUÇUNUN ÖN AŞAMASI MADDESİNE ALINMALI VE ŞİDDETLE CEZALANDIRILMALI, BU SUÇU İŞLEYEN KİŞİ VE KURUMLARDAN ACİLEN VE ŞİDDETLE YASAL HESAP SORULMALIDIR ; ÇÜNKÜ BU, TERÖRÜ TEŞVİK VE MANEVİ DESTEK SUÇUDUR AÇIKÇASI !!!… BÖYLE KEPAZECE VE PERVASIZCA İŞLENEN BİR HUKUK DEVLETİ OLUR MU ARKADAŞ ?! NE YANİ TÜRKİYE SUÇ VE SUÇLULAR CENNETİ Mİ OLACAK YA DA KABUL EDİLECEK YANİ ?! YARIN BİR GÜN, ALLAH MUHAFAZA İRAN ELÇİLİKLERİNE DE AYNI KALLEŞÇE SUİKAST YA DA SALDIRILAR YAPILIRSA, AKİT, TÜM BU İNSANLIK SUÇLARINI, SORUMLULUKLARINI KABUL EDECEK Mİ ?!…

  OLMAZ GERÇEKTEN BU KALLEŞLİKLER KABUL EDİLECEK GİBİ DEĞİL GERÇEKTEN ! BU TAVIRLAR NE İSLAMA, VE NE DE İNSANLIĞA SIĞMAZ DOĞRUSU !!!…

  HÜKUMET BU KONUDA ACİLEN YASAL TEDBİR ALMAZSA SORUMLUDUR ; BURADAN ONURLU TÜRK KAMUOYUNA SAYGILARIMLA İLAN EDİYORUM !!!…

  21.12.2016 9:15 am
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER