RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Suriye Konusunda Gelinen Nokta Benim Tezimi Haklı Çıkarmıştır

Suriye Konusunda Gelinen Nokta Benim Tezimi Haklı Çıkarmıştır
31.12.2016 © RAST HABER

Tutuklu yazar Hüsnü Mahalli’den okurlarına yeni yıl mektubu geldi. Mahalli mektubunda, “Benim mücadelem Türkiye’nin ve tüm bölge halklarının barış ve dostluk mücadelesidir” dedi.

Hüsnü Mahalli’den yeni yıl mesajı şöyle:

“Gözaltına alındığım akşamdan başlayarak gerek evimize gelen gerekse ailem aracılığıyla sevgilerini ve desteklerini gösteren komşularıma ve sevenlerime en içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Bana yöneltilen suçlamanın asılsız olduğu ortadadır, bu yüzden er ya da geç beraat edeceğime inanıyorum.” 

“Benim mücadelem Türkiye’nin ve tüm bölge halklarının barış ve dostluk mücadelesidir. Türkiye’nin son dönemde Rusya ve İran ile birlikte Suriye ve bölge sorunlarını çözme çabası 5 yıldır savunduğum tezdir ve geldiğimiz noktada bu tezin doğruluğu kanıtlanmıştır. Türkiye bu yolda yürüdüğü ve bu politikayı sürdürdüğü sürece sorunlarından kesin olarak kurtulacaktır. Bu nedenle dileğim içeride değil, dışarıda olmak ve bu sürece ve politikaya destek vererek, sonuç elde edilmesine katkı sağlamaktır.”

“Ayrıca hem İstanbul Emniyet Müdürlüğü hem de Silivri Cezaevinde her türlü yardım ve kolaylığı sağlayarak, tedavimin devam ettirilebilmesi için hastaneye yatışımı mümkün kılan Sağlık Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı’na teşekkür etmek isterim.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  SON DERECE ADALETLİ OLAN VE BU AYNI DUYARLILIĞI ÜLKE YÖNETİM VE ADALETİNDEN DE ISRARLA TALEP EDEN BÜYÜK TÜRK MİLLETİ’NİN KAHİR EKSERİYETİNİN BÜYÜK BEKLENTİSİ, MASUM OLARAK GÖRDÜĞÜ BÜYÜK GAZETECİ-YAZAR SN. HÜSNÜ MAHALLİ’NİN YAŞI, DENEYİMİ, BİLİNEN DÜRÜSTLÜĞÜ, BEYEFENDİLİĞİ, HUKUKA SAYGISI VE SAĞLIĞI NEDENİYLE DERHAL AMA HEM DE DERHAL TUTUKSUZ YARGILANMASI KONUSU YALNIZCA İSTENMEMEKTE, ÇIĞLIK BOYUTUNDA HAYKIRILMAKTADIR TÜM SAYGIDEĞER TÜRKİYE VE DÜNYA KAMUOYLARININ ÖNÜNDE !!!…

  AMAÇ GERÇEKTEN ADALETSE, LÜTFEN YALNIZCA YARGILAYIN !!! …

  HERKES GİBİ ONURLU KAMUOYUNUNDA VİCDANI BU KONUDA KILDAN İNCEDİR BİLİNE !!!…

  İNSAN OLANA BU ŞEREFLİ AÇIKLAMA ELBETTE Kİ YETER !!! …

  31.12.2016 3:26 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER