RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Suriyeli Muhalifler Siyonist Rejim İle Beraber Suriye Krizini Görüşecek

Suriyeli Muhalifler Siyonist Rejim İle Beraber Suriye Krizini Görüşecek
09.01.2017 © RAST HABER

RASTHABER- Suriyeli muhaliflerden oluşan bir grup 17 Ocak’ta Tel Aviv’e gidip, Truman isimli Siyonist bir merkezdeki toplantıya katılacak ve Suriye krizi hakkında konuşma yapacaklar.

 Suriyeli muhaliflerin rezilliklerinin bir sonu yok gibi görünüyor ve her gün rezillik listelerine bir yenisi daha ekleniyor ve onların gerçek yüzünü ve Suriye’deki gerçek niyetlerini ortaya çıkarıyor.

Truman Siyonist Merkezi yayınladığı bildiride Suriyeli muhaliflerin ilk kez bu merkezin daveti üzerine Kudüs’te Suriye’deki kriz ekseniyle düzenlenecek olan bir konferansa katılacağını ve Suriyeli muhaliflerin 17 Ocak’ta Tel Aviv’e geleceklerini açıkladı.

Aynı zamanda Suriyeli birçok muhalifte video konferans yoluyla Truman Siyonist Merkezi’nin toplantısına katılacak ve Suriye krizi hakkında İngilizce olarak konuşma yapacaklar.

Geçtiğimiz günlerde de Özgür Suriye Ordusu olarak adlandırılan grubun temsilcisi Asım Zeytun, Siyonist Rejim ’in başkenti Tel Aviv’e giderek Herzliya güvenlik konferansına katılmıştı.

İsrail daha önce de üç defa Suriyeli Muhalifler Komisyonu olarak adlandırılan grubun üyesi olan Kemal El-Levani’yi ağırlamıştı. Suriyeli bu muhalif Siyonist Rejime, Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar Esad’ın devrilmesi karşılığında Golan tepelerinin Siyonistlere verilmesi önerisinde bulundu.

Bir ay önce de Suriye Ulusal Kurtuluş Cephesi adlı örgütün koordinasyon sorumlusu Fahad El-Mısri  “yeni Suriye İsrail’e düşman olmayacaktır” açıklamasında bulundu.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • bahadir yuksel ;

  Mualifler ilk günden siyonist güdümlü ..

  09.01.2017 3:18 pm
 • MALCOLM-XX ;

  Suriyeli Muhalifler Siyonist Rejim İle Beraber Suriye Krizini Görüşecek

  ————-

  SURİYE MUHALIFLERİNİN İÇERİSİNE DÜŞTÜĞÜ KEPAZELİĞİ GÖRÜYOR MUSUNUZ ?!…

  İSRAİL’İ EMRİNE GİRMİŞ MÜSLÜMANSI ZAVALLILAR !!!…

  ATALARI YEZİT VE MUAVİYE GİBİ SİYONİSTLERLE ÇOKTAN KOL KOLA GİRMİŞLER İSLAM’IN YÜZ KARALARI !!!…

  YÜCE VE ONURLU İSLAM’I SURİYE’DE VE DÜNYADA DEMEK Kİ BU REZİLLER Mİ TEMSİL EDECEKLERDİ YANİ ?!…

  VAH O İSLAM’A !!!

  VAH Kİ NASIL VAH !!!…

  09.01.2017 9:05 pm
 • MALCOLM-XX ;

  AK PARTİ BU VATAN HAİNLERİ, SİYONİST EMİRERLERİ OLAN MÜSLÜMANSI MUHALİFLER İÇİN Mİ TÜM KOMŞULARIYLA DOSTLUĞUNU SIFIRLAYIP, ÜLKE EKONOMİK, SİYASİ GELECEĞİNİ KARARTMIŞTI ?!…

  BU GEREKSİZ YANLIŞLARA HİÇ GEREK YOKTU GERÇEKTEN ! …

  09.01.2017 9:24 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER