RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Suudi Rejim ve Amerika Yeni Katliamlar Planlamak Üzere Bir Araya Geldi

Suudi Rejim ve Amerika Yeni Katliamlar Planlamak Üzere Bir Araya Geldi
19.12.2016 © RAST HABER

RASTHABER- ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Suudi Arabistan’da Kral Selman bin Abdulaziz ile görüştü.

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA’nın haberine göre, başkent Riyad’daki Yemame Sarayı’nda gerçekleşen görüşmede; “uluslararası meseleler ve bölgesel konular ile iki ülke ilişkileri ve işbirliği” ele alındı.

Görüşmede, Suudi Arabistan Devlet Bakanı Musaid bin Muhammed el-Ayban, Kültür ve Enformasyon Bakanı Adil Tureyfi, Dışişleri Bakanı Adil El-Cubeyr ile ABD’nin Riyad Büyükelçisi Joseph W. Westphal ve diğer yetkililer hazır bulundu.

Öte yandan Kral Selman’ın kabulünden sonra ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suudi Arabistan Birinci Veliaht Prensi ve İçişleri Bakanı Muhammed Bin Nayif ile bir araya geldi.

Yine Yemame Sarayı’nda gerçekleşen görüşmede, başta terörle mücadele olmak üzere güvenlik ve iş birliği konuları ile bölgesel, uluslararası meselelerin ele alındığı kaydedildi.

Veliaht Prens Muhammed’in Kerry ile gerçekleştirdiği görüşmeye Dışişleri Bakanı Cubeyr, Genel İstihbarat Başkanı Abdullah Bin Ali El-Karni, ABD Riyad Büyükelçisi Westphal ve diğer yetkililerin katıldığı aktarıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • MALCOLM-XX ;

    Suudi Rejim ve Amerika Yeni Katliamlar Planlamak Üzere Bir Araya Geldi

    ————–

    Yıkıcı şeytanların başbaşa vermiş oldukları son kare toplantısı…

    19.12.2016 2:49 pm
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER