RAST HABER- Sondakika İslami haber RASTMEDYA RAST YAYINLARI

Teklif Geçmezse Meclis Baştan Yenilenmeli

Teklif Geçmezse Meclis Baştan Yenilenmeli
12.01.2017 © RAST HABER

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Değişim Meclis’ten geçmezse parlamento yenilenmeli. Gerilim stratejisi izleniyor, buna son verilmeli” dedi.

MHP lideri, “Kabul ve ret lotosu oynanıyor. Bu gerilim referandumda Türkiye’ye yansır. Referandum yolu açık olarak kabul edilecek gibi” ifadelerini kullandı.

Fire tartışmasını değerlendiren Bahçeli, “Fireyi mercekle aramak gerek. Oylamada ani iniş ve çıkış beklemiyorum” şeklinde konuşurken Irak’taki gelişmelerle ilgili olarak “Sonuç alınmadan Başika’dan geri adım olmamalı” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin HDP’li Sırrı Süreyya Önder ile yaptığı görüşmede “Ahmet Türk, hasta ve tutuksuz yargılanmalı” sözlerini sarf ettiği aktarıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

 • MALCOLM-XX ;

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Değişim Meclis’ten geçmezse parlamento yenilenmeli. Gerilim stratejisi izleniyor, buna son verilmeli” dedi.

  MHP lideri, “Kabul ve ret lotosu oynanıyor. Bu gerilim referandumda Türkiye’ye yansır. Referandum yolu açık olarak kabul edilecek gibi” ifadelerini kullandı.

  ————

  MHP LİDERİ BAHÇELİ, AK PARTİ’NİN YIKIM ZEMİNİNİ HAZIRLIYOR VE ORAYA GİDEN TAŞLARI DA ÖZENLE, ÇAKTIRMADAN DÖŞÜYOR AMA SANIYORUM PROJE KENDİSİNE AİT DEĞİL YANİ KENDİSİ İTİNAYLA UYGULAYICI YALNIZCA !!!…

  İKİNCİ DERVİŞ OLMA YOLUNDA SN. BAHÇELİ !!!…

  12.01.2017 8:19 am
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER